Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFWEnabler 3.70 - ISO/CSO/PSX pomocí ChickHEN (PSP 2000/3000 bez rozdílu!)


ice22222

Recommended Posts

  • 6 months later...
  • Odpovědi 589
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Info:

Je to program, který na všech PSP 2000 a 3000 (všechny modely těchto psp bez rozdílu), umožní spouštět ISO/CSO/PSX hry a vlastnit VSH

zeptam se tedy primo a nepiste mi prosim ze si to mam najit protoze to zkousim uz treti den a chytry z toho fakt nejsem... jsem moderator na war-forum.net a i pres to se tady na tomto foru ztracim...

kluk dostal od babicky PSP 3004 PB (verzi desky jsem podle tady zverejneneho navodu nezjistil) s FW 6.20... muzu to co je tady v uvodnim postu pouzit? pise se tam pro vsechny bez rozdilu ale v jinych tematech se pise ze s vyssimi verzemi PSP ochrany obejit nelze...

jak to tedy je? je nejaka moznost jak si zahrat i stahnute hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je do fw 5.03,takže s 6.20 máš asi smůlu...

nahoď HBL - to ti umožní hrát HB hry - HB Hry = hry který vytvořil nějakej člověk jako já nebo ty,prostě neoficiální hry - http://console-forum.net/tema/97189-half-byte-loader-hbl

možná někdy v létě 2011 bude možnost hrát stáhlí hry i na 6.20,jinak doporučuju přečíst topic pro začátečníky - http://console-forum.net/tema/53990-psp-pro-zacatecniky-aktualizace-8-1-2010

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 4 months later...

čus chlapi,sem nováček v psp nicméně koupil jsem psp slim se softwarem 6.39 a chci hrát iso hry.Můžete mě někdo ve skratce říct co k tomu potřebuju,co můsím změnit nebo jestli to vůbec jde...nebo mě odkázat na nějakou stránku kde je o tom řeč...návod jak to udělat.Nechci nic podělat..díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu