Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 2010


Mike55

Recommended Posts

bohuzel PES muze byt simulace jak moc jen bude chtit ale pokus si golmani budou srazet centry a lehoucky strely po zemi do brany, utocnici budou probihat s micem pres cely hriste a nikdy se treba nedockame poradnyho zahravani autu tak se moc asi nikam neposune.. a jak sem rikal tak hraju PES od druhyho dilu ale s 09 uz me dosla trpelivost a prave FIFA je strasne prijemna zmena.. ano mozna neco bude na tom ze staci par nahravek a mic je u utocnika ale nejak extra me to nevadi.. radeji ted chcu vyladenej a prijemnej fotbal i kdyz trosku min realistickej nez ten co sice v jadru realistickej mozna je ale je v nem spoustu chyb. A co sem videl naky videa z PES 10 tak z nakych tech karet nebo co to ma sakra byt je me na bliti takze asi tak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 189
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak jsem psal. Stále někdo nechápe význam hraní. Jak řekl jeden moudrý muž: ,,Nintendo Wii přinese do herního světa jednu zásadní věc, na kterou se už dlouhá léta zapomíná a to HRÁT SI". Asi tak bych ti to řekl. Ať se snaží kdo chce..reálný fotbal nikdo neudělá a proto existuje i v reálu, abych si ho mohl zahrát. Na to nepotřebuji konzoli :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic ve zlém, ale pořád tady vnucuješ svůj názor. Já se pobavím u PES mnohem více, než u FIFY. Každého baví něco jiného. Stejně jak jsou fans simulací Forzy, GT tak jsou fans NFS,Dirtu a dalších arkád. Stejné je to i u FIFY a PES, ale baví se dobře jistě oba tábory ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Neisy tak to já se bavil o 10. A pozor 09 byla mnohem lepší než PES 2009, bylo to vyhlášeno ruznými weby a celkově dostává vyšší hodnocení. Ohledně toho PSP vydání..psal jsem to tu v době, kdy to ohlášeno ještě nebylo, teď to ohlásili, takže ty si první něco ověř, než mě nařkneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty panáčku jeden;) Teďka jsme se bavili o FIFA 09, nebo jsi viděl, že někde píši o 10 ? Ale prakticky je to jedno, jelikož co jsem vyčítal FIFA 09 se 100% nezměnilo ani v novém ročníku.

Laik rozdílů asi moc nenajde.. Ale já jako hráč co u fify09 strávil hrubo přes 100 hodin pozná rozdílů mnoho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je mi jasné, ale základní problém a to hru 1on1 to neodstranilo, aspoň se o tom nikde nepíše, takže stále to bude stejný pimbal jako 09. A hodnocení rezenzentů nejde u sportů brát vážně, jelikož jsou to většinou jen občasní (masoví) hráči daného sportu a hodnotí spíše podle obsahu,grafiky, jednoduchého ovládání a serepetiček.Jasný důkazem jsou hokeje od EA a 2K. Hardcore hráč jakékoliv hry si všímá uplně jiných věcí než běžný casual hráč, proto jsou rezence spíše směřované pro masy a také důvěryhodnost recenzí hlavně her od EA je někdy velice pofiderní... nebo jste si toho nevšimli ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle máš pravdu. Proto už NHL od EA nehraju..hraju od 2ksports a ikdyž ty animace atd vypadají hrozivě, stejně je to lepší zážitek z hokeje než od EA..ale u FIFY at mi říká kdo chce co chce, je to nejlepší konzolový fotbal..a jestli tady chybí funkce 1on1 to nevím, mě se to hraje strašně dobře a nic mi tam nechybí. Osobně jsem PES 2010 nemohl vyzkoušet, ale je jasné, že na PC bude zase králem PES, na konzolích už minulý rok, jeho nadvláda skončila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušeno demo FIFA 10 a naprostá spokojenost. Konečně se dostavilo to, co mi strašně chybělo u předešlých dílů a naopak to bylo u jakéhokoliv PES - totiž RYCHLOST. Je to plynulé, zábavné, rychlé, realistické. Jako velký klad vidím i v 360ti stupňovém driblingu. Na plnou verzi se těším. Tentokrát to vidím jasně - ačkoliv jsem byl dříve zatrvzelý fanoušek PES, tektokrát to FIFA vyhrála, alespoň v konzolovém odvětví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hra vypadá jako kdyby tam běhalo 22 dvoumetrových anorektiků, směšná hratelnost, ten kdo tvrdí opak tak nikdy nekopl do balonu a nikdy neviděl fotbal v televizi :roll:

ja jsem sice hral jenom kraj ale kamos hraje za bobiky a hraje FIFU znamenato ze tomu nerozumi a hlavne dokazuje to hodnoceni na LIVE fifa ma skoro plnejch 5 hvezdicek zato pro evo 3,5 to mluvi za vse dle myho nazoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo zkušenosti s tímto eshopem? Mají zde předobjednávku FIFI 10 za bezkonkurenční cenu chtěl bych si to objednat, ale moc tomu nevěřím kvůli té ceně http://www.xcomputer.cz/hra-pro-konzoli-ps3-fifa-10-d128786.htm

Objednal jsem ho tady jeste kdyz tam byla cena pod 1000,- a hopla uz stoji pres 1400,- tak doufam ze mi hru poslou za cenu ktera byla pri me objednavce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, je to proto že od minulého roku vlastní práva na Ligu Mistrů PES

Tak to je pro mě obrovské zklamání ,žádnou FIFU jsem nikdy nevlastnil ,takže jsem tohle o té lize mistrů nevěděl ,každopádně nechápu jak si tohle EA mohla nechat proklouznout mezi prsty jen tak.....bohatí jsou na to snad dost ne?:)

Každopádně jsem viděl první 12 minutovou videorecenzi a musím uznat ,že to bude absolutní špička......teda až na tu LM:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak LM tam v podstatě jakoby je, akorát se to tak nejmenuje, ale ve druhé sezoně v manažerském režimu postoupíš do tzv. ECC a hraješ jakoby LM - jdeš do skupiny po 4 týmech a pak normálně vyřazovací souboje... o název snad nejde ne ? jde o ten turnaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak LM tam v podstatě jakoby je, akorát se to tak nejmenuje, ale ve druhé sezoně v manažerském režimu postoupíš do tzv. ECC a hraješ jakoby LM - jdeš do skupiny po 4 týmech a pak normálně vyřazovací souboje... o název snad nejde ne ? jde o ten turnaj...

Aha ,dík za objasnění ,tak to zas až taková chyba není ,když se to aspon snaží nahradit jiným turnajem....super ,dík.Každopádně mám objednáno a už se nemůžu dočkat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu