Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP si dělá co chce


RedBoss

Otázka

Asi před dvěma dny mi začalo zlobit PSP... když do něj strčim Jack na sluchátka tak se automaticky nastaví hlasitost na nejvyžší možnou hodnotu a nelze ji změnit a ani nelze změnit nastavení equalizéru. Dále mi nechce přehrát žádnou homebrew aplikaci a ani hru se slovy "The game could mot be started. (80020321)" což znamená (jak jsem si našel) "No such device"...

Poradí mi někdo co stim? Mam PSP slim 4.01 M33-2

Děkuji s pozdravem RedBoss

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

09 Hundreds of Chanel New Bags wendyluxury_com.gifNow free Gift for you to choose on any orderGo and visit www.wendyluxury.comEmail: sale@wendyluxury.comMSN: wentingt@hotmail.comTEL: 1-347-410-9089 fake handbags , replica Louis Vuitton , replica Gucci purses,fake designer handbags ,Chanel inspired handbags ,replica purses ,replica Chanel handbag,fake Gucci bags,Chanel inspired handbags,replica Chanel handbag,replica hermes handbag,replica PRADA handbag,replica CHLOE handbag

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem se konečně dostal k tomu abych se pustil do toho PSP...

Tak jsem to Updatoval na 5.00 m33-6, problem se nijak neopravil, pořád po zapojení sluchátek hlasitost na maximum a nejde změnit, a ktomu jsem ještě zjistil, že to spouštění her asi nebylo chybou softwaru, ale chybou karty, protože některé hry jdou a některé nikoliv. Zkusim ještě zformátovat kartu a pak uvidim.

Edit: tak ani naformátování karty nepomohlo, problém se sluchátky a hlasitostí přetrvává. A iso hry pustit stejně nejdou (zkoušel jsm tam dát jednu skoro gigovou hru)...

Edit 2: Hmm koukám, že stim mi už asi nikdo neporadí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Všechny pluginy jsem vypnul a potom jsem i naformátoval kartu, takže tam ani žádné pluginy nejsou.

A s tim IDstorage a nand... vůbec nevim co to je a nemám s tim zkušenosti... tak pokročilí uživatel zase nejsem, takže vůbec ani nevim. O nand jsem už slyšel... kdysi... něco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě mě tak napadlo jestli by pomohlo změnit ten CFW přes pandoru nebo je to to samé jako když jsem to upgradoval jen s pomocí počítače jak mi tady někdo poradil?

Zítra bych ho měl mít rozebraný, tak zkusim jeslti se tam něco neuvolnilo nebo něco takového.

Za každou radu budu rád.

Edit: tak resetování flash1 nepomohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu