Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mechanika ?


Senpu

Otázka

Ahoj mam takovej problem, kdyz dam hru do X360 tak mi to po par minutach (mozna nekdy i sekundach..) napise "Disk je necitelny" premyslel sem ze by to mohlo byt jak bracha nechtene kopl do mechaniky kdyz byla otevrena (ale nebyla to slupka zadna) .Myslim si ze to je mechanikou a do ni se mi nechou vrazet dalsi prachy,chtel bych taky vedet jestli by muj problem vyresilo HDD 120? z ze bych hru vzdy nainstaloval popripade jestli by to slo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

duvodu muze byt mnoho . Spatne vypalene , mechanika spatne cte (mozna by pomohla kalibrace) , vadne medium . S hdd to urcite nema nic spolecnyho ...

Pokud myslis ze bys hry instaloval na hdd tak se mylis , chybu by ti to hazelo pri kopirovani na hdd...

Jestli mas zaruku a dela to i u origo dvd tak to hod na reklamaci . V pripade ze ne , zkusil bych vice her palenych na ruznych mechanikach ci medii a pokud by problem pretrval nechal bych to nejakemu servisu at mechaniku kalibruji a nebo vymeni ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mno tak to bude urcite problem v mechanice . Jeste me napadlo , pokud se citis rozebrat xko a mechaniku a vatovou tycinkou velice jemne vycisti cocku . Je mozny ze je na ni jen nejaky neporadek :)

Kdyztak ji aspon zkus profouknout...

no s tim rozebranim nvm na to moc nemam nervy:D mechaniku uz jsem profouknul asi to vemu rovnou do servisu at mi reknou odborcnici co s tim je :D

aspon ze jede to UFC:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne ja myslel jestli neblikaji, kdyz je mechanika zasunuta, ale to asi neblikaji, to bys napsal.

Udelal bych jedno, a to jak radil romeno, vzal lih, vatovou tycinu a vycistil cocku laseru - prace na 15 minut.

EDIT: Ovsem je tu i dalsi vec, ktera se stava a docela casto a to , ze ti vypalovacka muze vypalovat s chybama ktere pro mechaniku nejsou v norme cteni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu