Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hledám lidi, kterým se dodnes nepovedlo rozjet ChickHEN, mám funkční návod vevnitř


ice22222

Otázka

napiste mi sem vsichni kdo ste to jeste nerozjeli... dneska sem se o to taky hodinu snazil a myslim ze sem nasel vysledek... pirhlaste se sem a pak sem pisnu navod. reknete mi jestli to funguje

NÁVOD:

- předpokládám že už máte ChickHEN obrázky na kartě

1) připojte psp na USB

2) na kořenu karty najděte soubor egghunt.bin

3) tento soubor smažte

4) psp odpojte od usb

5) v menu psp najeďte do SETTINGS > SYSTEM SETTINGS > RESTORE TU DEFAULT SETTINGS a potvrdte křížkem

6) proklikejte se nastavovanim datumu

7) najeďte na obrázky a otevřte

[noparse]8)[/noparse] počkejte na miniaturu a pak na 5 probliknutí miniaturního obrázku na složce ChickHEN

9) po 5 probliknutích složku otevřte a sjeďte dolů

- pokud postup nefungoval napoprvé, proveďte ho znovu a napište mi sem prosím výsledek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

čau...na mým psp to jde v pohodě na poněkolikátý pokus vždycky,ale kámoš chtěl abych mu to taky zprovoznil, tak mi ho pučil jeho psp a už asi 200x jsem skusil všechno,asi jednou na 150 pokus to naběhlo,ale jak jsem tam chtěl dát ten iso loader, tak se to seklo. a od tý doby pořád nic:cry::cry::blink:,.....a jak tam píšeš...2) na kořenu karty najděte soubor egghunt.bin

tak tím myslýš smazat ten soubor h.bin....nebo co?....dík za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pokud ho tam nevidis tak ho tam nemas (h.bin je neco jineho, egghunt.bin se vytvori az po prvnim spusteni)... musis ten postup delat presne krok po kroku tak jak to tam ma psane... nic nesmis vynechat

budu to skoušet....ale nechápu že když je to uplně stejné psp tak na jednom to nejde a na mým to jede v pohodě krásně:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
budu to skoušet....ale nechápu že když je to uplně stejné psp tak na jednom to nejde a na mým to jede v pohodě krásně:ziped:

taky nevim proc to tak blbe vali, ale vim uz ze je to zavisle na karte jakou pouzivate... vseci kamosi a lidi, u kterych sem testoval a meli 1GB kartu, tak to valilo hned. Ti kteri ale meli kartu vetsi (testovano 2GB a 8GB), tak u tech to delalo problemy... kdyz sem prehodil do toho psp ve kterem to delalo problemy moji 1GB kartu, tak to nabehlo po restore settings hned

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
taky nevim proc to tak blbe vali, ale vim uz ze je to zavisle na karte jakou pouzivate... vseci kamosi a lidi, u kterych sem testoval a meli 1GB kartu, tak to valilo hned. Ti kteri ale meli kartu vetsi (testovano 2GB a 8GB), tak u tech to delalo problemy... kdyz sem prehodil do toho psp ve kterem to delalo problemy moji 1GB kartu, tak to nabehlo po restore settings hned

To nevim,já tam mám 8 gb a ten kámoš kterýmu se to pokoušim nahodit má stejnou kartu jak já...skusim tam hodit gigovku co válim v šuplíku :P......ale tenhle tvůj zpsob na 8gb kartu jsem skusil už asi 10 a porád nic:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja sem to vzdycky rozjel... ale na 1GB ti to pojede urcite... ja 1GB sem zjistil ze je to stabilni, ale na vetsich kartach ne

Tak jsem to rozjel.ale jen na tý 1 GB mojí kartě,a já potřebuju aby ten hen fungoval na jeho 8 GB kartě...nejde to udělat nějak že bych jen přehodil soubory z jedný karty do druhý a dal to tam ,a hen by byl pořád naběhnutej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu