Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

BattleForge


BioToXx_

Recommended Posts

Cus vcera sem si stahl tuhle skvelou online strategii... bylo mi receno ze se da ted hrat zadarmo... dost me to bavi a premyslim o koupeni tehnle hry... ale chci se zeptat nezna nekdo ten serial key ? Nebo newite jak to obejit abych mel plnou verzi ?? Kdyz sem to stahoval tak tm bylo napstany ze budu mit normal full ale mam trial pokud nezadam ten klic... neznate ho nekdo ,? Nebo newita jak to obejit ? :arrow: Diky za kazdou odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec. ja jsem hral uz betu. plnou jsem si v obchode nekupoval.... a udelal jsme dobre. Ted je opravdu ke stazeni full verze zdarma. Jen na zacatku, nekolik prvních misi, budes mit trial. az se dostanes dal, tak se ti automaicky otevre full.

Mrte me to bavi, nemuzu si tu hru vynachvalit. Jen se ted chystam do nakupu kreditu, abych si mohl kopit lepsi karty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec. ja jsem hral uz betu. plnou jsem si v obchode nekupoval.... a udelal jsme dobre. Ted je opravdu ke stazeni full verze zdarma. Jen na zacatku, nekolik prvních misi, budes mit trial. az se dostanes dal, tak se ti automaicky otevre full.

Mrte me to bavi, nemuzu si tu hru vynachvalit. Jen se ted chystam do nakupu kreditu, abych si mohl kopit lepsi karty.

Takze kdyz to budu dost hrat tak se mi otevre full jo ?? Tak to je dobry.. az teda na to nakupovani karet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu