Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Poruchovost?


Montrey

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Četl jsem tu že poruchové nové Xbox již nejsou. V pondělí mi přijde Xbox 360 Arcade z roku 2006... v té době ještě xboxy poruchové byli nebo už ne? :wohow:

díky

Cus podle me to bude stara verze Falcon nebo mozna jeste starsi... nwm,ale kazdopadne kazdej xbox je poruchovej ale z roku 2006 asi dost... Tos kupoval za tech 1800 ?? Jestli ne tak sis mel koupit Jaspera !!!

Edit : Jak pise dante... nejspis bych cekal CORE verzi :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

poloprase uvědom si že ta mašina má nejmíň 2,5 roku jízdy za sebou, takže bych na nějaké odvětrávané místo moc nespoléhal......

můžeš čekat poruchu třeba za hodinu, ale může taky fachat nějakou delší dobu.......

ale příště kup novější mašinu, takhle prachy nenašetříš !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A tak mi poraďte kde mám koupit xbox tak do 4500 a potřebuju aby byl flashnutej... nebo koupit nějakej kde se ještě vlezu do toho flashu... poraďte plz...

jo a co je to ten jasper?

Jasper je nejnovejsi verze s minimalni poruchovosti... tak tady na foru se daji do 4,5k sehnat xboxe... napis si inzerat ze koupis xbox + flash + naka vybava za 4500 kc 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu