Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s pripojenim na net


ondra1402

Otázka

pri test connection mi to vzdycky hodi chybu,ze se nelze pripojit, ze mam zkontrolovat security nastaveni routeru. wep jsem psal uz 100x, porad nic a i kdyz jsem uplne zrusil kodovani, tak se mi porad nechce pripojit,ze mam zkontrolovat to nastaveni... nevite nekdo co s tim? ja uz fakt ne... predem dik za rady a napady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no wofi samozrejme mam, jinak bych se nemel k cemu pripojovat...:P

mac adresu mam v routeru povolenou taky, ale porad jsem se nedobojoval k vysledku.

An error has occured. A connection to the acces point could not be established. Chech the security settings for the network and try again...

tohle uz jsem za poslednich 24 hodin vydel asi stokrat... a porad nic...jinak dik za rady a radte dal, snad to rozjedu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jeste jsem mel problem s prohlizecem,ze kdyz jsem ho pustil, tak mi naskocila modra obrazovka, ze mam problem s nastavenim a mam zmacknout kolecko. ale psp s emi vzdycky jen vyplo,tak sem downgradoval a upgradoval zpatky na 3,10OE a uz to frci. ale problem s tim pripojenim jsem tim nejak nevyresil...:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu