Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Go


Rash182

Recommended Posts

Hej tak dneska sem byl ve vankovce v brne v sony a maji tam psp go jen vystaveny za sklem ale mozna to bude maketa ale to je jedno me se to podle toho hafo libi je to dost maly ale krasny hafo kdyby to uz meli a melbych o neco vic prachu tak to hned koupim rozhodne se na to psp go prijdte tam aspon podivat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Gamespot žádný číslo neuváděl, ale říkali že je to dobrej pokrok.

Že jim to příjde jako taková "PREMIUM" verze PSPčka, více elegantní, plasty nevypadají tak lacině, tlačítka (zvláště L a R) sou daleko pevnější, celkově všechny tlačítka sou prý líp dostupný, a hlavně rozměry sou daleko lepší pro nošení PSPčka v kapse.

Což splňuje vše co sem od toho očekával, interní paměť a bluetooth sou už jen takový malý bonbonky :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gamespot žádný číslo neuváděl, ale říkali že je to dobrej pokrok.

Že jim to příjde jako taková "PREMIUM" verze PSPčka, více elegantní, plasty nevypadají tak lacině, tlačítka (zvláště L a R) sou daleko pevnější, celkově všechny tlačítka sou prý líp dostupný, a hlavně rozměry sou daleko lepší pro nošení PSPčka v kapse.

Což splňuje vše co sem od toho očekával, interní paměť a bluetooth sou už jen takový malý bonbonky :D.

Ale neuvádíš možnost neprolomení, absenci UMD mechaniky (i přesto cena o 50$ vyšší než starší modely PSP), znovu absence 2. joysticku, náchylnost na špínu a prach ..

Zkrátka, jak to říkali ve videorecenzi na IGN.com: "Pokud už vlastníte starší model PSP (Fat, Slim, Brite), nemá cenu PSPGo! pořizovat, pro nováčky to může být skvělá volba"..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gamespot žádný číslo neuváděl, ale říkali že je to dobrej pokrok.

Že jim to příjde jako taková "PREMIUM" verze PSPčka, více elegantní, plasty nevypadají tak lacině, tlačítka (zvláště L a R) sou daleko pevnější, celkově všechny tlačítka sou prý líp dostupný, a hlavně rozměry sou daleko lepší pro nošení PSPčka v kapse.

Což splňuje vše co sem od toho očekával, interní paměť a bluetooth sou už jen takový malý bonbonky :D.

Já mám PREMIUM simpsons a to mi laciný nepříde xD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsme vás informovali, že někteří prodejci v Evropě záměrně bojkotují zítřejší start PSP GO, protože budou přicházet o zisky z her, které se prodají skrze digitální distribuci. Nyní se o této situaci zmínil produktový manažer SONY UK, Claire Backhouse. Podle něj si byla SONY vědoma toho, že někteří prodejci nebudou ochotní nové PSP prodávat, a tak nějak s tím počítala. Sám Backhouse říká, že očekával daleko větší bojkot ze strany obchodů, ale zdá se, že jde jen o několik málo obchodů, které se dají spočítat na prstech jedné, maximálně dvou rukou. Nic nemění na faktu, že PSP GO jde do prodeje už zítra, přičemž se jedná určitě o velmi povedenou konzolku na hraní.

Zdroj:konzolista.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Go se mi teda nijak zvlášt nelíbí, neříkam to proto že ho nemam, ani nechci, ale vypadá to jak maketa. Ty 4 ďoury na zvuk, nezajmavej desing a vysouvací displej, to každej druhej tu konzoli bude mít hned rozbitou. Zajímalo by mě ještě jestli půjde flashnout, jestli ne tak to bude fakt propadák. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych se zeptat, jestli budou fungovat zálohované hry. protože když to nemá umd ale stahují se ze store tak jak bych narval moje?

Pochopitelne, ze ne.. Preci sony nebude podporovat warez oficialne :D

To Go se mi teda nijak zvlášt nelíbí, neříkam to proto že ho nemam, ani nechci, ale vypadá to jak maketa. Ty 4 ďoury na zvuk, nezajmavej desing a vysouvací displej, to každej druhej tu konzoli bude mít hned rozbitou. Zajímalo by mě ještě jestli půjde flashnout, jestli ne tak to bude fakt propadák. :)

Flashnout pochopitelne nepujde, uz jenom protoze to ma nevyndavaci baterii a protoze do ni vedou jen dva kabely (+ a -).. Sony se evidentne poucilo. 2x se asi nespali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopitelne, ze ne.. Preci sony nebude podporovat warez oficialne :D

Flashnout pochopitelne nepujde, uz jenom protoze to ma nevyndavaci baterii a protoze do ni vedou jen dva kabely (+ a -).. Sony se evidentne poucilo. 2x se asi nespali.

A vyplati se vubec PSP go kupovat? :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vyplati se vubec PSP go kupovat? :?

Jak psali v jedne recenzi - vyplati se to mozna pro novacky, pokud uz ale nejake PSP mas, tak neni duvod pro prechod - pokud nejsi Tedysek, Gejmz nebo Chuck Norris.

(Jeste se to vyplati v pripade, ze mas tolik penez, ze je vyhazujes i z okna a uz te nenapada jina zabava, ktera se s nima da delat.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo Nil3E any :P

edit. říkám že UŽ JEN KVŮLI TOMU TVARU bych do toho šel, protože tvar je jedna z věcí co mě na starejch PSP sere. Víš, batoh NON STOP na zádech se nosí tak maximálně v Praze. Tady si vystačím s PSP v kapse. Každej kdo se pokoušel nosit starý PSP v kapse, ví jak je to na hovno :D.

Jak říkali v recenzi na gamespotu - vypadá to jako "PREMIUM" verze PSPčka.. jo.. chci premium :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nosil psp v zadní kapse asi 3roky a nidky jsem si na to nestěžoval xD (až ve chvíli kdy jsem si chtěl sednou xD ale většinou jsem ho měl v ruce a hrál xD)

NJN hlavne je debilni kdyz na nej zapomenes a sednes si primo na nej...(to se mi stalo s gba sp.....a kus displeje byl v pr**li):cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopitelne, ze ne.. Preci sony nebude podporovat warez oficialne :D

Flashnout pochopitelne nepujde, uz jenom protoze to ma nevyndavaci baterii a protoze do ni vedou jen dva kabely (+ a -).. Sony se evidentne poucilo. 2x se asi nespali.

No nevim ale tady ho nabizi:

http://www.gamestation.cz/sony-psp-konzole/sony-psp-go.htm

A pisou tam asi tolik o vstupech a vystupech:

Vstupy a výstupy

- Bezdrátová LAN (IEEE 802.11b) (Wi-Fi)

- Bluetooth®2.0 (EDR)

- Vysokorychlostní USB (USB2.0)

- Memory Stick Micro™(M2™)

- Analogový výstup video

- Mikrofon

Mimo to to ma BT, slot na karty.

iPhone taky nema vyndavaci baterii a jde v pohode jail-breaknout, takze nevim na kolik tenhle argument s tim souvisi.

Takze ja si myslim ze casem nekdo prijde na to jak to flashnout, ale asi to bude nejakej ten patek trvat jako 3000vka a podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo Nil3E any :P

edit. říkám že UŽ JEN KVŮLI TOMU TVARU bych do toho šel, protože tvar je jedna z věcí co mě na starejch PSP sere. Víš, batoh NON STOP na zádech se nosí tak maximálně v Praze. Tady si vystačím s PSP v kapse. Každej kdo se pokoušel nosit starý PSP v kapse, ví jak je to na hovno :D.

Jak říkali v recenzi na gamespotu - vypadá to jako "PREMIUM" verze PSPčka.. jo.. chci premium :P

si radši vezmu cihlu a můžu hrát zálohy, než ňákej spešl tvar co neni nic moc a hrát jenom origa. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Prave mi dolitl email se zajimavou akci , takze majitele psp go nevahejte :D

Upozorňujte zákazníky na akci Gran Turismo PSP zdarma pro každého zákazníka, který si koupí PSP Go ve dnech 1.-10.10.2009. Zákazník si PSPgo zaregistruje přes PSN, stáhne zdarma téma GT PSP a pak e-mailem obdrží voucher kód pro stažení zdarma GT PSP /plná verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo Nil3E any :P

edit. říkám že UŽ JEN KVŮLI TOMU TVARU bych do toho šel, protože tvar je jedna z věcí co mě na starejch PSP sere. Víš, batoh NON STOP na zádech se nosí tak maximálně v Praze. Tady si vystačím s PSP v kapse. Každej kdo se pokoušel nosit starý PSP v kapse, ví jak je to na hovno :D.

Jak říkali v recenzi na gamespotu - vypadá to jako "PREMIUM" verze PSPčka.. jo.. chci premium :P

Přesně tak psp go je aspon mensí a ma novy funkce ikdyz jich moc neni...a je to takova premium psp ...a nekde jsem cetl ze pry se na tom hraji hry o dost lip na na tsarsich modelech:-D ale kazdej ma jinej nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu