Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Go


Rash182

Recommended Posts

Schválně sem nenapsal Go ale "takovej drahej kus hw" abych se vyhnul tomuhle kokotskýmu postu kterej stejně přišel :dozey:. Tady nejde vůbec o Go, ale lidi co utratěj několik tisíc za hardware kterej pak rozmlátěj a připadají si jako velcí drsňáci to mě sralo vždycky..

Ty mi povídej, že nevím co s prachama když si koupím Go, co teprve ten co si ho koupí jen aby si s ním jen někde šlahl a pak si připadal jak master? ;)

edit.

tobě snad příjde tohle parádní, skvělý, awesome?

http://www.youtube.com/watch?v=vpFj4OFYyBI

http://www.youtube.com/watch?v=9blytHg9Tfo

Amíci co si vůbec nevážej peněz..

houznak: když jim chybí mechanika tak si mají koupit PSP 3000 snad ne? Bylo jasně řečeno že Go současný PSP nenahradí, jen tady bude existovat vedle něho.. takže nemel nějaký sračky o tom že jim chybí mechanika.

a anonymous: ty mi hned hoď post kde se zastávám PSPčka.. NIKDE se ho nezastávám.. Jediný co sem tady psal byl můj názor na to PSPčko. Měl by sis pustit poslední hPod. Docela sem si po jeho poslechnutí uvědomil, že jak někdo napíše na něco nějakej názor tak je hned "zaujatej, musí to za každou cenu obhajovat, i kdyby to bylo max. suxovní". Prostě na netu je každej názor špatnej, že.. Že se PSP Go nelíbí tobě, znamená to, že se nelíbí nikomu, že je to na piču hw, a že se mě líbí, znamená to, že se ho za každou cenu zastávám.. Am I correct? :D

pro amiky to nejsou zadny prachy, zvlast pro nektery a nekdo to lesti a nekdo to hodi na zem a udela si z toho prdel je to jen kus plastu,to jen tady se z toho dela posviceni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

anonymous_: Musim souhlasit. Myslím, že když vidějí to video tak si řeknou "o jednu reklamaci míň" :D Takže na tom naopak ještě vydělají xD

corvette: popravdě.. né všichni amíci mají na to aby nakupovali konzole a ničili je. Například u toho videa s PS3 je vidět hodně kameramanů+fotografů - asi to nebyl nějakej maník jako v případě XBOXu. Jestli to má přilákat lidi na stránku smashmyps3 (tak nejak to rikali), aby si tam lide neco koupili, nebo se podivali na reklamu, tak to te firme stoji za to koupit PS3 a znicit ho:D

co se týče XBOXu, to byli nějaký amatéři, ale mohla to být maketa, mohl být spálenej (xbox ma pry sptne chlazeni, ale co ja vim, proste nejak nenavratne pokazenej), proste si to nahrali :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovyhle videjka se hodně dělaji jako raklama na určitý stránky, ty to zaplatěj a cenu si daji do provozních nákladů. A jak tu už někdo řek dyt je to jen kus plastu a amici v bohatších městech si na něj vydělaj za chvilku, vy taky když si koupíte nákou susenku která vám nechutná tak ji zahodíte přitom kdyby to vyděly děti z jinejch rozvojovejch států určitě by řikaly to samy co vy o tom typkovy co rosekal psp. Hold je to jen o životní úrovni u nás na to lidi šetřej dost dlouho tak nechápou jak to může jen tak rosekat, jenže pro někoho bohadšího to nic neznamená jedno rozbije tak si de koupit noví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.. to je jedno.. Objevil sem novou featuru :cheesygrin:

Už sem tady psal že se tam dá přes bluetooth mountnout PS3 ovladač (Sixaxis/DS3) no a s tím souvisí můj další objev.

Když spustíte PSX hru a kouknete do nastavení, máte mountnuto jako controller 1 - PSP System Controller a controller 2 - PS3 System controller..

jo, takhle se dá hrát multiplayer na PSP Go :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro amiky to nejsou zadny prachy, zvlast pro nektery a nekdo to lesti a nekdo to hodi na zem a udela si z toho prdel je to jen kus plastu,to jen tady se z toho dela posviceni

teda nevím, jak dlouho, kde a vlastně jestli vůbec jsi byl v usa, ale co jsem tam viděl já (během 2 měsíční služební cesty amerikou od Daytony po Sacrameto) tak pro amíky jsou to sakra prachy, zvlášť pro některý. Specialita amíků je například při ceně něčeho 0.99usd nechat si vyplatit ten 1 cent, takže o tvém názoru dost pochybuju. Nepleť si amíka a amíka, který je zadlužený na 10 životů dopředu - pro toho to možná je jen kus plastu. Ti ostatní s sebou tahají plný pytel centů, aby někde nemuseli nechat dýško.

A abych nebyl OT - PSP IS BACK!!!! :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda nevím, jak dlouho, kde a vlastně jestli vůbec jsi byl v usa, ale co jsem tam viděl já (během 2 měsíční služební cesty amerikou od Daytony po Sacrameto) tak pro amíky jsou to sakra prachy, zvlášť pro některý. Specialita amíků je například při ceně něčeho 0.99usd nechat si vyplatit ten 1 cent, takže o tvém názoru dost pochybuju. Nepleť si amíka a amíka, který je zadlužený na 10 životů dopředu - pro toho to možná je jen kus plastu. Ti ostatní s sebou tahají plný pytel centů, aby někde nemuseli nechat dýško.

A abych nebyl OT - PSP IS BACK!!!! :cheesygrin:

dost dlouho,pocitaj kazdej cent nenechaj se obrat o nic ale to neznamena ze sou chudy,jen proste setrej a najdou se i takovy co to koupi a rozbijou a pritom jinak dvakrat nerozhazujou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravicko, mam zajem koupit psp go a zaroven prodat ipod touch 16gb 2gen. Ma to smysl? Rozhodujici faktor jsou pro mne predevsim hry a to jejich ceny. Do ipodu jsem investoval zhruba 1500KC za aplikace a za hry. V jake cenove relaci se hry pohybuji ? Dekuji za odpoved

Dobrá otázka:). Taky přemýšlím nad tím, jestli se víc vyplatí Ipod Touch/Iphone 2G a nebo PSP Go. Vím, že jsou to dvě odlišná zařízení, ale stejně by mě zajímalo, co byste volili vy a proč byste to volili;). Jesli je zde náhodou nějaký uživatel, který má Ipod Touch/Iphone a zároveň i PSP Go, tak bych rád slyšel jeho názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,mám velký zájem si koupit PSP GO,ale nevím jestli za to stojí,nenašla by se někde nějaká recenze,nebo by tu někdo na foru mohl podat info,třeba nějaký majitel PSP GO najde se tu??? :)

Hodne recenzi najdes vyhledavanim na seznamu. To te doufam ale napadlo ze?:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,mám velký zájem si koupit PSP GO,ale nevím jestli za to stojí,nenašla by se někde nějaká recenze,nebo by tu někdo na foru mohl podat info,třeba nějaký majitel PSP GO najde se tu??? :)

Dojmy sem sepsal na některý z předchozích stran v tomhle topicu, stejně tak Nil3E. Jen pohledej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CZ store nemá cenu jelikož když porovnáš ceny tak

CZ store - Motorstorm, Gran Turismo,.. ty nejnovější pecky prostě stojej u nás 1200kč

US store - 40 dollarů - nějakých 760kč.

Starší hry na US store - God of War 15 dollarů - 280kč

PSP minis - 5-7 dollarů - 80-120kč....tam je cena cca stejná jako na CZ store kde sou nejlevnější za 75kč.

Samozřejmě zde pak funguje možnost dělení her ale PSP může být v jednom okamžiku aktivní pouze s jedním účtem, čili kdybyste měli jednu hru na každým účtu, musíte furt to PSP "přeaktivovávat" z účtu na účet. Proto mám s nil3em společnej účet kde věci nakupujem tak, že každej dá půlku, oba ten účet používáme, a je to ideální, protože ty ceny her pak sou už v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CZ store nemá cenu jelikož když porovnáš ceny tak

CZ store - Motorstorm, Gran Turismo,.. ty nejnovější pecky prostě stojej u nás 1200kč

US store - 40 dollarů - nějakých 760kč.

Starší hry na US store - God of War 15 dollarů - 280kč

PSP minis - 5-7 dollarů - 80-120kč....tam je cena cca stejná jako na CZ store kde sou nejlevnější za 75kč.

Samozřejmě zde pak funguje možnost dělení her ale PSP může být v jednom okamžiku aktivní pouze s jedním účtem, čili kdybyste měli jednu hru na každým účtu, musíte furt to PSP "přeaktivovávat" z účtu na účet. Proto mám s nil3em společnej účet kde věci nakupujem tak, že každej dá půlku, oba ten účet používáme, a je to ideální, protože ty ceny her pak sou už v pohodě.

Dik moc je to pro mne uzitecna informace . Napsal bych jenom dik moc ale musim napsat minimalne 10 slov :D :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CZ store nemá cenu jelikož když porovnáš ceny tak

CZ store - Motorstorm, Gran Turismo,.. ty nejnovější pecky prostě stojej u nás 1200kč

US store - 40 dollarů - nějakých 760kč.

Starší hry na US store - God of War 15 dollarů - 280kč

PSP minis - 5-7 dollarů - 80-120kč....tam je cena cca stejná jako na CZ store kde sou nejlevnější za 75kč.

Samozřejmě zde pak funguje možnost dělení her ale PSP může být v jednom okamžiku aktivní pouze s jedním účtem, čili kdybyste měli jednu hru na každým účtu, musíte furt to PSP "přeaktivovávat" z účtu na účet. Proto mám s nil3em společnej účet kde věci nakupujem tak, že každej dá půlku, oba ten účet používáme, a je to ideální, protože ty ceny her pak sou už v pohodě.

Hmm vypadá to že je to docela na nic,vysoká cena a che to znát někoho kdo to stebou bude kupovat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh ti lidi co rorbijeji konzoli si asi pripadaji jako machri no:)...me je celkem fuk jestli nekdo rozbije uplne nove ps3 nebo psp a natoci si to,aspon je pak sranda se na nedivat ,sice pro ty lidi co stali v ty fronte a cekali na ps3 muselo byt hrozny sledovat jak to koupi nejaky dement v kozichu a rozbije to palici,ale co sou to jejich penize:psp:

no k tomu GO...ja bych si ho koupil hned ale nedam skoro 6,5K za neco co bude za pul roku v akci za 4 500kc,navic me prekvapily ty ceny(kdyz uz je to digitalni distribuce tak uz by konecne mohli udelat jeden mezinarodni cenik):?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu