Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iDA Europe-turn-by-turn navigácia: Návod+Crack


DeMaio

Recommended Posts

No problem je ze me nefunguje Cydie...Uz jsem tu zakladal tema...

Proste spusim Cydiu a ta hned spadne...Samozrejme sem restartoval iphone ale pada, pada a pada...Uz nejde pres 3mesice...

Nevim co s tim :( Asi fakt nemam to OpenSSH ale nevim jak jinak ho sehnat kdyz ne ze Cydie.......

Preinštalovať cydiu, alebo restore. Niekde by som mal mať návod ako na to, pohladám a dodám.

takže skús toto:

nainštalovať Terminal (cez Installer)

- spustiť Terminal a napísať:

su (potvrdiť)

alpine (potvrdiť)

apt-get remove cydia (potvrdiť)

apt-get update (potvrdiť)

apt-get install cydia (potvrdiť)

- ukončiť terminál a spustiť Cydiu.

alebo pozri na tomto fóre návod aj z obrázkami:

http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=13&t=14550&p=136138&hilit=Reinstall+cydia#p136138

8)

... a tie práva musia byť 0755..

musíš len umrieť... 8) <--- dementne komenatre si odpusti. //. msch

mne to od začiatku pekne funguje z 0777 ale ked to ide aj z 0755 tak v poriadku.

Návod na vlastné POI do aplikácie iDA:

musí sa použiť upi format (pre sygic)

stahovať z:

[url="http://www.poiplaza.com/"]http://www.poiplaza.com[/url]

# kopíruj poi súbor

( napr. SK-FixSpeedcam.upi )

do adresára s mapami (napr. /Applications/iDA.app/maps/svk/)

ak majú aj zvukové znamenie:

# do adresára /Applications/iDA.app/res/sounds/

ak majú aj icony:

# do adresára /Applications/iDA.app/res/icons/

8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chlapi nemuzete nekdo udelat reup toho disableru ? ten puvodni link uz nejede,popripade kdyby to slo hodit na uvodni stranku ;)

nebo pokud mi ho nekdo posle treba na email, nekde ho upnu

btw mam s touhle navigaci jeden problem (spis s patchem) kdyz frcim normalni verzi, funguje v pohode, kdyz aplikuji patch a pise mi to ze do vyprseni je 8 dni, tak kdyz najedu navigaci porad mi to pise cekani na signal , musim to nekolikrat restartovat, pustit gps v jine aplikaci a az potom jede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potvrzuji ze to update to spis pokazilo nez opravilo, nekde u panelaku vas to nezameri skoro vubec a kdyz jedete ukazuje to totalni hlouposti. Dokonce mi to dneska 2x za cestu zahlasilo obratte se o 180 stupnu :D

Pritom se mi zdalo , ze az na obcasne trepani, ta predesla verze fungovala celkem v pohode.

Jo a abych nezapomel, taky jsem se nedostal nad dve carky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem s crackem dycky kdyz to tam dam jako iDA a secko udelam podle navodu pak restartuju .. a chci to zpustit tak mi to na chvili scerna vidim jenom hodiny a ani ne po sekunde to spadne :( co s tim a proste at tam zadam jakykoliv datum.. proste se to nechce zpustit poradte :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Secko podle pokynu :) ale uz sem na to kapl :) jen sem musel zabrousit na jakysi US forum... a tam mel jeden borec stejny problem nejdriv sem tam musel hodit datum pred instalaci napsalo me to ze trial expired .. a pak sem dal presne datum instalace a uz to frcelo.. :) takze v pohode :) uz to frci uz sem i testoval ale sem nesmirne spokojeny :)na tohle sem cekal uz od 21.srpna :) :D a konecne sme se dockali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco je špatně a nepřišel jsem na to co. Nejdříve mi to den pře expirací při každém jednotlivém spuštění psalo 0 days to exp. a nebo 7 day to expired a fungovalo to. Nyní mi to po zapnutí píše 7 day to expired ale po startu a zobrazení loga to spadne. Máte někdo nějaký typ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevim jak vy, ale ja uz tuto navigaci smazal, daleko pouzitelnejsi je XGPS , tohle se jen trepe, neustale to nema signal a kdyz uz to ukazuje tak minimalne o sto metru pozadu, skoda snaha byla

Nevím jak jsi to používal, s TOMTOMem to srovnatelné asi není, ale když to fungovalo, tak nade vší pochybnost skvěle!

Xgps je proti tomu jen slabý odvárek spíš paskvil než navigace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som vcera obehol Madarsko a absolutna spokojnost.Zajtra idem do Chorvatska,mapa uz nastavena a to bude skuska.Ak to zvladne minimalne ako to Madarsko tak predam mio..Absolutne mi bude na nic..

Ide vam iDA?Mne teraz zacala haprovat,pusti sa a pri upozorneni o bezpecnosti padne.Nevie niekto co s tym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Double post je momentálne povinnosť..

Včera večer z ničoho nič mi iDA začala padať.Uvolnil som aj nejaké miesto,že či nepomôže,ale nepomohlo.Tak som cez winscp všetko vymazal a reštartol a keď bola na totálku preč tak som ju nahral nanovo (prvú verziu).Postupoval som ako keď sa inštalovala prvý krát a iDA teraz ide.Neviem čo sa mohlo stať,ale pomohol som si a dúfam aj vám..

Ak niekomu začala robiť to isté a pomohlo niečo iné-sem s tým..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam naistalovanu iDA, vsetko ide ako ma, signal chyta tak do 20 sekund, presnost bez problemov, jazdil som s tym v BA a ani v najhustejsich castiach plnych panelakov ziadny problem.

Co sa tyka padania, tak som zistil, ze ked zmenim datum na iphone nad ramec 8 dni do expiracie, tak mi to pada, presne ako vyssie uvedene problemy. Ked dam datum na aktualny, tak pohoda. Predpokladam, ze je to ciastocna alebo uplna nefunkcnost toho patchu.

Zatial ma napadaju tri riesenia:

1. vzdy, ked sa pojde pouzit iDA, tak zmenit na iphone datum na ten, v ramci ktoreho fungovala trial verzia

2. preinstalovat a vzdy mat tych 7-8 dni (dost nepohodlne)

3. kupit :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Double post je momentálne povinnosť..

Včera večer z ničoho nič mi iDA začala padať.Uvolnil som aj nejaké miesto,že či nepomôže,ale nepomohlo.Tak som cez winscp všetko vymazal a reštartol a keď bola na totálku preč tak som ju nahral nanovo (prvú verziu).Postupoval som ako keď sa inštalovala prvý krát a iDA teraz ide.Neviem čo sa mohlo stať,ale pomohol som si a dúfam aj vám..

Ak niekomu začala robiť to isté a pomohlo niečo iné-sem s tým..

Tak jsem to udelal stejme datum jsem nastavil na 3.6. a ted mi to ukazuje 8dni a funguje. Ale taky jsem si vsiml ze touto operaci se mi prenastavil datum na founu na 22.cervna:) kdyz ho upravim na dnesni tak prestane iDA fungovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockejte si na uvedeni navidaci na Appstore, s touhle jsou jenom potíže. TomTom už za 5dní! Navigon během nněkolika týdnů

odkial mas tuto info? Co som na nete a v diskusiach nasiel ja, tak navigon snad uz s novym fw, tomtom tak niekedy v strede leta. TomTom sa vyjadril, ze vopred da vediet, kedy uvedie navigaciu. Zatial sa tak nestalo a tak nepredpokladam, ze by to malo byt o pat dni. Na oficialnej stranke tomtom o tom nie je ani zmienka. Prave naopak, Navigon na svojich strankach hovori, ze navigacia pre Iphone bude este v juni a bude na nu treba 3.0 fw.

CO sa tyka problemov, tak jediny problem, ktory mam, je ze nie je oficialne kupena, inak v ramci trial funguje bezchybne, rychlo chyta signal, zatial ani jedno zle navigovanie a celkom inteligentne preratavanie cesty. Skusal som to na znamych cestach a navigovalo to bezchybne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu