Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lineage


Xbox360man

Recommended Posts

Cau stahl jsem si Lineage tu novou verzy : Lineage II Chaotic Throne: Gracia Final Client

Ale cetl jsem ze jsou free servery a i placene .

Chtel jsem se zeptat kde se regnout a jak hrat na to free aby to bylo zadarmo .-)

Jde me o to abych neco neudelal a nehral na officiálech ( plecene ) to NE !!!

Napsal by me teda nekdo prosim jak mam hrat tuto verzy tehle gamesky jak ji mam hrat zadarmo .-)

prosim jen ty co to vedi na 100% !! co hraji na free serverch . Ty co o tom nevedi nebo to nevi jiste prosim nepiste diky jde my o to aby to bylo na 100% dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gracia FINAL je na prt ,.. ty skilly nejsou vychytané ,je to samý BUG.

Stáhni si Lineage 2 Interlude a pak najdi free server podle tvych predstav na nejakem foru (lineage fansite treba) a postupoj podle návodu na jejich webu. Je to primitivní.

Muzes jit treba na server ,ktery mam v podpisu ,je to vychytany server s minimalním počtem bugů a s GM teamem ,který je tam skoro furt ,ale mě už tam nenajdeš ,už jsem na serveru měl maximalní eqip -> pak je to nuda ,kdyz davam vsechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau stahl jsem si Lineage tu novou verzy : Lineage II Chaotic Throne: Gracia Final Client

Ale cetl jsem ze jsou free servery a i placene .

Chtel jsem se zeptat kde se regnout a jak hrat na to free aby to bylo zadarmo .-)

odkaz: http://kamael.cz zkus ho 8) Českej,FREE a docela dost lidi ale je to spis Hight rate. Osobnej sem zkousel a spokojenost :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu