Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Obrázky a fotky na PSP


mattts90

Otázka

Hojte, mám jeden problém :-). Oskenoval jsem si do PC knížku, jenž mám vypůjčenou, oskenované stránky jsou ve standardním formátu JPEG. Tyto obrázky jsem si chtěl překopírovat do PSP, abych se mohl látku učit přímo v PSP, ale bohužel se na PSP objevuje "nepodporovaná data". Rozlišení obrázků je 3467 x 2514, tak mě napadlo, jestli není třeba velké. Vytáhl jsem tak jednu fotku z PC, která měla rozlišení 3264x2448 a na PSP fungovala.Tak jsem oskenované obrázky převedl do stejného rozlišení jako byla fotka, ale opět to nešlo v PSP otevřít. Ještě mě napadlo zmenšit velikost v KB na stejnou jako měly fotky ale opět nic. Poraďte mi prosím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
skus to převíst do jinýho formátu,ale to se mi nezdá že by nebral .jpg nejsou nějak požkozený,nebo nějak jiný prostě?

Nene, je to 100% JPG, umím číst ne:-D. Dobře, zkusil jsem to převést do jiných formátů - Gif, Tiff, PNG a BMP... Rozlišení jsem tedy nezměnil. Ale žádný formát stejně nebere :-(. Na PC jdou tyhle obrázky normálně otevřít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zkus ty obrazky v nejakem programu zmensit(rozsliseni na 320*240)...je divny ze to nejde...

Vyřešeno. Zkoušel jsem pomocí programu JPEG Resampler snižovat rozlišení o pět procent a pořád dolů, pak jsem obrázky nakopíroval do PSP a největší možné rozlišení vzalo PSP 40% z toho původního... No, aspoň něco a hlavně to jde přečíst... Díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu