Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Death Pixel a Stuck Pixel


Nokiaman

Otázka

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Death Pixel nesviti tudiz je cerny, a Stuck Pixel ma casto bilou nebo zelenou barvu...Stuck Pixel se prej da opravit :)

Dík za rychlou odpověď ;)

Takže, když mi svítí zeleně, tak je to SP? Sakra, tak to musím nějak spravit:wohow:

Ale jak?

EDIT:

Tak mám PSXchecker,ale přesně nevím,co tam mám dělat. To tam mám nechat blikat na tom místě hodinu či co? Kéž by ten program měl readme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak mam dobrou zprávu, pustil jsem ten program přez noc ráno se probudim vypnu program a pak co vidim stuck pixel uz tam neni takze mam uz jen death pixel

jakej program?....jestli myslíš to video....tak nevim jak jsi ho spustil na noc....já ho zapnu...2 minuty mi to tam bliká a pak se to vypne....pomoste mi prosím:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No, ale na GPS žádný takový program neznám.:roll:

Pochop ze Stuck ti sviti furt a ne jen pri nejakem programu :dozey: vubec neni potreba nic jineho - jen na chvili zapni to video co sem daval hore a casem to zmizi :P

EDIT:// jedine ze ten pixel nedokaze zobrazit jednu barvu a potom to tam dela bilo jako stuck, ale taky jak jsem psal vyse -> stuck pixel fixer video parkrat zapnout chvilku nechat bezet a bude klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pochop ze Stuck ti sviti furt a ne jen pri nejakem programu :dozey: vubec neni potreba nic jineho - jen na chvili zapni to video co sem daval hore a casem to zmizi :P

EDIT:// jedine ze ten pixel nedokaze zobrazit jednu barvu a potom to tam dela bilo jako stuck, ale taky jak jsem psal vyse -> stuck pixel fixer video parkrat zapnout chvilku nechat bezet a bude klid

Nejak to asi nechápu. Takže si mám na GPS pustit to video? Já tam žádný nemám.:roll: Dyť je tam odkaz jen na forum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jesli jsou DP cerny..potom co mam na psp? je toho tam mam asi 30-40 a ma to ruzny barvy od zeleny po cervenou. jedna se o SP?

40 sp? omg co si s nim delal? si si s psp udelal hakisak ne? tvl 40 pixelu v haji.... to musi vypadat strasne, srry za OT ale 40 pixelu...:( lituju te

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jesli jsou DP cerny..potom co mam na psp? je toho tam mam asi 30-40 a ma to ruzny barvy od zeleny po cervenou. jedna se o SP?

tak to by jsi mel hodit na reklamaci asi mas vadny display kdyz jich tam mas tolik ale jeste jsem to nikde neslysel ze by jich bylo na jednom dsipu tak moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu