Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Má už někdo Wii HW Motion Plus?


mikk

Recommended Posts

Mám dotaz. Mám Grand Slam Tennis a Wii Motion Plus. Není to sice přenos téměř 1:1, jak sliboval trailer a prezentace, ale to se dalo čekat. Při hraní pouze s remotem je všechno v pořádku. Problém nastává ve chvíli, kdy připojím nunchuk.

Mám pocit, že po připojení nunchuku do motion plusu se tenhle motion plus vypne. Usuzuju tak alespoň z toho, že při když nunchuk nemám a při podání pomalu hýbu s ovladačem, tenista se hýbe, když připojím nunchuk, můžu hýbat, jak chci, tenista stojí, dokud s tím opravdu nešvihnu.

Máte někdo podobné zkušenosti? Tedy jinými slovy - bude to bug hry nebo chyba motion plus a důvod k reklamaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz. Mám Grand Slam Tennis a Wii Motion Plus. Není to sice přenos téměř 1:1, jak sliboval trailer a prezentace, ale to se dalo čekat. Při hraní pouze s remotem je všechno v pořádku. Problém nastává ve chvíli, kdy připojím nunchuk.

Mám pocit, že po připojení nunchuku do motion plusu se tenhle motion plus vypne. Usuzuju tak alespoň z toho, že při když nunchuk nemám a při podání pomalu hýbu s ovladačem, tenista se hýbe, když připojím nunchuk, můžu hýbat, jak chci, tenista stojí, dokud s tím opravdu nešvihnu.

Máte někdo podobné zkušenosti? Tedy jinými slovy - bude to bug hry nebo chyba motion plus a důvod k reklamaci?

No, ja myslim, ze je hra delana tak, aby se dalo hrat bud s MP nebo bez nej.....je mozne, ze je to nejaka chyba, ale jestli u Tebe ci ve hre - to netusim.......ale mohu to zkusit, jestli mi to dela totez.

Na druhou stranu nevim, proc tam cpat nunchuk, kdyz mavas ovladacem a nunchuk tim padem nepouzijes?:hide1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja myslim, ze je hra delana tak, aby se dalo hrat bud s MP nebo bez nej.....je mozne, ze je to nejaka chyba, ale jestli u Tebe ci ve hre - to netusim.......ale mohu to zkusit, jestli mi to dela totez.

Na druhou stranu nevim, proc tam cpat nunchuk, kdyz mavas ovladacem a nunchuk tim padem nepouzijes?:hide1:

Nunchuk je pro pohyb tenisty, remote pro pohyb rakety. Když hraju jenom s remotem + wm+, tak mi tenista běhá sám a to mě nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nunchuk je pro pohyb tenisty, remote pro pohyb rakety. Když hraju jenom s remotem + wm+, tak mi tenista běhá sám a to mě nebaví.

Hm, tak to jeidne s bezdratovym, jinak bych ten spojovaci kablik asi utrhnul:cheesygrin:

Ale pokud si v pondeli vzpomenu, tak to taky otestuju (teda pokud me nekdo nepredbehne) a pak dam vedet, co to dela mi:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu