Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak vypálit hru na DVD-R DL


romeno

Recommended Posts

To můj notebook bohužel naprosto selhal co se vypalování týče :) viz. http://console-forum.net/tema/118130-madden-nfl-11

Takže naprosto netušim jak budu hry vypalovat :) Zatím mi kámoš řekl že mi je pálit i stahovat bude. No kdyžtak na ten topic někdo mrkněte :)

Kup si novou externí vypalovačku k ntb . Nejlepší pokud seženeš tak tuto :

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=75204

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 147
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Spatne jsi me pochopil,mam iso s hrou ale bez dvd dl,jde prevest to iso na usb? aby se nacetlo v xku..

Protože jsi to tam nenapsal - jak to mám pochopit ? Převést to iso do xka přes USB nejde . U starších xboxů byla možnost udělat t.zv. JTag - ale u novějších už to nejde .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Potřebuju pomoc, nejde mi jak je na obrázku zvolit iso ..v read from mam jen mechaniku a nejde to tam přepsat... naopak dole to jde ale tm to zase iso nevyhledá.. chci pálit na dvd r + dl... ale když dám v mrdl na dvd r - tak to jde jako je na obrázku ale zase mi to napíše detect error ? pls help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju pomoc, nejde mi jak je na obrázku zvolit iso ..v read from mam jen mechaniku a nejde to tam přepsat... naopak dole to jde ale tm to zase iso nevyhledá.. chci pálit na dvd r + dl... ale když dám v mrdl na dvd r - tak to jde jako je na obrázku ale zase mi to napíše detect error ? pls help

Tak tomu nějak nerozumím. Ty chceš vypalovat na DVD + R DL programem mrdl ? To samozřejmě nejde !! Musíš vypalovat nejlépe ImgBurnem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Já se chci zeptat, když mám vypalování v IMGBurn tak mi všechno jede normálně až na to že u device buffer mi ta rychlost skáče od 0 naplno.....nevíte čím by to mohlo být a jak to spravím?

To je normální - nevšímej si toho . I když se vypalování zastaví protože je buffer prázdný tak vypalování proběhne v pořádku . Mně to dělá také když zároveň na PC pracuji a nestačí se načítat data z HDD .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je normální - nevšímej si toho . I když se vypalování zastaví protože je buffer prázdný tak vypalování proběhne v pořádku . Mně to dělá také když zároveň na PC pracuji a nestačí se načítat data z HDD .

A když nic nedělám?navíc mi to asi ještě před 2 měsíci normálně jelo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je normální - nevšímej si toho . I když se vypalování zastaví protože je buffer prázdný tak vypalování proběhne v pořádku . Mně to dělá také když zároveň na PC pracuji a nestačí se načítat data z HDD .
<br>A když nic nedělám?navíc mi to asi ještě před 2 měsíci normálně jelo.....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se chci zeptat, když mám vypalování v IMGBurn tak mi všechno jede normálně až na to že u device buffer mi ta rychlost skáče od 0 naplno.....nevíte čím by to mohlo být a jak to spravím?

Proč ti to dělá nevím a jak to spravíš také nevím . Já si toho prostě nevšímám a neřeším to . Vypálí se ti hra dobře ? Jestli ano , tak o co ti jde ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to více času ? Jestli ti kolísá jen naplnění bufferu , tak to se nemění přece rychlost vypalování - nebo tobě ano a vypalování se zastavuje ?

Když se mi vlastně ta hodnota toho device bufferu dostane na 0 tak se mi začne zvyšovat doba za jakou se to dokončí.....původně když mi to jelo normálně naplno tak jsem to měl vypálené za 20-25 minut a teď mi to začíná na 40 a během toho kolísání se zvyšuje a snižuje pořád dokola......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám na svém xboxu slim flash 2.0, mám vypalovačku od lite-on s iXtreme Burner Max.

Když hra neobsahuje xgb3 tak je vše jasné, zkontroluji hru v abgx360 a když je vše ok tak můžu vypalovat..

Když je ale hra xgb3 kterou abgx360 neověří tak kde mám vzít tu jistotu že je iso v pořádku??

Popřípadě je nějaká groupa u které je jistota že mají iso v pořádku bez nutnosti kontroly???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nijak se to ověřit, nedá, musíš prostě věřit tomu kdo hru ripoval. Seznam ověřených skupin najdeš na stránkách ABGX i s popisem jestli se u konkrétního release vyskytl nějaký problém, nebo je v pořádku. Ale dokud ABGX nebude umět kontrolovat XGD3 tak nebudeš mít jistotu, že je iso v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Ahoj, jak to tedy je tady > http://console-forum.net/tema/86485-gt-vypalovani-vse-okolo-vypalovani-a-jak-spravne-vypalovat-lt tvrdí že .iso nebude fungovat a musí to být .dvd a v tomhle topicu tvrdí že musí být .iso...

Jestli jsi si nevšiml , tak jsi v jiném programu , než je ImgBurn !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu