Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotaz ohledne xbox live points


Slexcz

Otázka

Tak dnes sem si koupil xbox 360 a hned sem si k nemu poridil PRemium clenstvi na 3 mesice a 2100 xlive points kupovano na alza.cz Ale co nevydim dyz se snazim Reedem code v marketplace tak mi to vubec nejde hlasi mi to spatnej kod resp. Vubec sem nenasel v dashboardu xboxu 360 polozku reedem code nasel sem ji az dyz sem si chtel neco koupit tak dam reedem code a hlasi mi to spatnej kod vubec nevim proc :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No to prave ze envim protoze to clenstvi i ty live points sou kupovany v jednom obchode a oba sou stejny a to 3 mesicny clenstvi mi to vzalo na US ACCOUNT takze opravdu nevim v cem je problem ohledne ty LIVe points karty btw muze mi nekdo poradit jak v tom novym dashi reedemovat ten kod? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak sem to zkousel a pise mi to invalid code :( porad tak uz fakt nevim koukam na to a vsechno to zadavam dobre :( Nevite teda jestli nejde ze bych si vytvoril treba account v United Kindom stahnul si neco a hral to prez ten co sem si vytvoril? resp ze stahnu neco a hraju to na jinym accountu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kody na xbox live gold fungujou na oba regiony usa/uk ale u bodu je to rozděleny, body určeny na usa u uk učtu nefungujou, a pokud si něco za ně koupíš bude to vázany na ten učet na kterym sto koupil na jinym to fungovat nebude jedině koupit znova, skusil bych se s alzou dohodnout jestly by šlo body vrátit a koupit jiný ale vzhledem k tomu žes už setřel to políčko tak nevim nevim. Jedině je snad střelit tady na bazaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu