Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak stahovat restricted obsah z Xbox Live


sooaai

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Tak já už fakt nevim, udělal jsem vše podle návodu, vše funguje, xbox se napojí na live, když se podívám na ip-adress.com najde mi to správně že jsem v UK, v system settings na xboxu mám tak UK ip adresu, ale furt mi to píše "This item is not available in your current location", konkrétně je to koupě GTA IV na Games on Demand. Ví někdo čím to může být?:cry:

EDIT: Tak už jsem na to přišel ), stačilo změnit server.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna free ma rychlost asi 64b/s, webova stranka se ti nacita treba pul minuty to mas urcite rychlejsi normalni net a na live s tim treba message odesilas 1 minutu takze na live nepouzitelny.... http://console-forum.net/showthread.php?p=664164#post664164 zde je topic ode mne kde je i dalsi vpnka vsechno podrobny je tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

zdravim vsechny prosim o pomoc, koupil sem druhou sitovku dal ji do pc pripojil kabel ke konzoli a pise mi to ´´neuplne nebo zadne pripojeni´´. zkousel jsem ruzne pridavat sitovymu pripojeni sdileni a asi sem neco zvoral protoze se ted nepripojim s pc na net, v prohlizeci mi vzdy vyskoci nejaky okno s loginem(hotspot gateway) a dal me to nepusti, kdyz pripojim xbox pripo k routeru jak sem to mel driv nez sem zacal s timhle pokusem tak se mi normalne pripojil na live a ted uz ne. predem vsem diky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Koukám, koukám ale nerozumím :-( mám koupené body ale nic mi nejde kvůli locku stáhnout tím mě mikrošoust pěkně nas.......

ale na todle abych měl dvě vysoké školy, pro mě je to moc složité nedá se to nějak třeba stáhnout z live přes net do kompa a pak přes USB uploudnout do x-ka? bylo by to pro mně rozhodně pochopitelnější jinak jsou mi ty skoro 3000bodů pěkně na hov..... :-(

no vlastně mohl bych si tak nakoupit hromady oblečků pro avatara, přitom add-ony do tombraidera šly za body stáhnout bez problémů

tak nevím kde je problém vždyť si ty body platíme tak o co jim ku..a jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne takhle to nepujde... mas tu jeste jeden navod ode mne na jednu sitovku (nemusis nic rozpojovat, rozebirat jen postupovat podle navodu)

jejich politice taky nekdy zcela nerozumim, avsak blokace tu neni kvuli microsoftu, ale kvuli pravum ktere proste kvuli tomu ze u nas oficialne neni live (to sice je vina microsoftu) jsou v nasi zemi nepodlozene i kdyby souhlasily napr v nemecku nejaky contect zakazaly (u map do codd5 chybeji zombicke mapy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já koukal i na ten "jednodušší" návod a furt jsem z tojo tak nějak jelen-daněk asi si na to budu muset vzít pár dní dovolenou nebo co :-D

jsou to blázni s taků politiků, misto aby byli rádi že jim ty věci kupujem a platíme za live, tak nám hážou klacíky pod nohy

asi budu muset kamošovi, až sem zas někdy dojede z Mikrošoustu na dovču pořádně vyčistit žrádlo :-D

škoda že je tam jen obyčejný tester a ne nějaký managedement :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Kuciii ahoj, tka jsem taky nasratej :( tesil jsem se na cod 5 mappacky a koupil body a houby, takze dotaz mam notas, ale pri bource mi vyhorela interni sitovka, tak ted jedu pres sitovku PCMCIA nebo jak to je ten slot, no proste mam doma jen jednu moznost a WIFI usb modul mi dela paseku, takze se ptam, slo by to treba i pres router nejak udelat? jsem ale skoro totalni nula pres site, takze poradte,pac zavislost na hrani je velika a pokud to nerzchodim na xboxu, tak musim koupit ps3jak se zda a to se mi nechce kvuli gamepadu :( a taky penez!!! diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi a jeste neco, kdybych nahodou vse zprovoznil podle navodu, da se pres to stahnout treba map pack bundle 1,4gb cele tou pomalou rychlosti, ze treba necham bezet xbox 10hodin? nechapu totiz moc to v tech 96procentech... :( nerad bych prisel o 2000ms pointu pri nejakym neuspechu... a stve me, ze v cod:WaW mi to pri multiplayeru hazi mapy co nemam a pak me to vykopne z lobby, da se to nejak vypnout at mi to dava jen mapy co mam, tak jak v MW2(i kdyz tam mi to content prodalo a stimulous map pack parim), ale proste mam od 4ky vsechny dily a chci i komplet 5tku, kdyby to bylo na dvd koupim si to, ale takhle me ty licence a blokace ceskyho ip celkem mrzi, opravdu stojim o celou krasu te hry a chci hrat i s obyc bambitkama ze 2.svetove :) diky za rady, pokud tu mam chyby, tak to je tim, ze to po sobe nectu... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 1 month later...
nekde jsem cetl, bohuzel nevim kde, ze se muze stat, kdyz stahnu mapy do GOW2 a hrat je, ze mi MS muze zablokovat hru a pak uz ji nebudu moct hrat ani online ani offline, ale zablokuje hru, ne live. Nevite o tom nekdo neco?
To jsi četl správně.Já měl stažené všechny mapy- 29 do Gearse 2 a asi po roce mě zablokovali celou hru! Najedu na hru a hned po vstupu do menu mi zmrzne celý Xbox.Nemůžu ji hrát ani off-line-vůbec!A kamarád je na tom úplně stejně.Jsem zvědavý co mi po migraci profilu na český na toto řekne zákaznické oddělení.Jestli to nevyřeší,tak se budu soudit o zaplacené DLC.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu