Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rozlišení na monitoru


masterblaster

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj, mám monitor 22" WIDE a když tam dám 1/2 HD tak se mi obraz jako kdyby zcvrkne...mám to připojeno přes VGA, jde to nastavit tak aby to bylo přes celou obrazovku? Díky
asi si zkoušel na ovládacím panelu toho LCD panelu zmáčknout tlačítko (zřejmě Auto) pro zarovnání obrazu, že?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak na tuhle otázku existuje jednoduchá odpověď. Veškerý Xbox 360 soft je designován pro zobrazení na TV, tzn. v 16:9, kdežto tvůj 22" monitor je 16:10, proto když si nastavíš 1680x1050, musí se přidat nahoru a dolů černé pruhy, aby nebyl obraz roztáhlý. Prostě jako když si pustíš širokoúhlej film.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Odpoved je nad tebou , pokud nerozumis tomu ze mas monitor 16:10 a hry jsou v 16:9 tak to asi nemas v hlave v poradku...

Na monitoru 16:10 to bude bud s cernymi pruhy nahore a dole , priblizene (orezane ze stran) a nebo zcvrknuty . Zalezi na kazdem monitoru jak se k tomu postavi a nebo jak si jej uzivatel nastavi .

Jinak tema o zapojeni monitoru a TV zde je , takze lock...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu