Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pád Xboxu 360 na zem =(


Mr.Mysterious

Otázka

Ahoj, mam jeden problem- hral jsem a OMYLEM jsem kopl do xboxu 360 a ten se prevratil a narazil jeste ke vsemu do stojanu na TV. Hra, kterou sem mel uvnitr byla ihned poskrabana a pri padu delal xbox chraptivy zvuk- VDV je uz nefunkcni ale xbox normalne funguje- ale zda se mi ze se trochu zhorsila grafika- je to vubec mozne aby se zhorsila grafika?- nebo kdyz uz se neco podela tak nejede celej xbox? A jake mate zkusenosti s pady xboxu?- co nejvetsiho vas xbox zazil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

no tak to tě hochu lituju mě se to totiš stalo ale trochu jinak hraju CoD 4 tu misi za snipera jak mě nesmi vidět no kamoš zavola a ja BLB nedám pauzu no jo kecám kecám a jdu zpátky k xku a najednou vidím že mě záchvíli přejede tank tak skočím po ovladači zakopnu a trafo a xko hapalo cdko jen trovhu poskrabane ale od te doby mám trochu hjlučnější trafo ale jinak dobrý zatím teda a doufám že mi to tak izůstane a upřímnou soustrast tvé mechanice :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jak vás tady čtu, tak radši dám Xko (až mi přijde) do šuplíku. Teda takový tý poličky, co je furt otevřená, u stolu hned pod pracovní deskou, ale ještě nad šuplíkama... a dozadu vyříznu 2 velký díry, a dám tam 2 velký větráky na nízký otáčky, ať mi to nehluší, ale ať se tam Xko neudusí.... teď ještě sehnat ty 2 velký větráky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele zacinam mit pocit ze ta grafika bude asi HDMI kabelem- koupil sem ho v tescu asi za 300 Kč a opravdu kdyz koukam na HD videa na youtube- vypada to trochu lip.....nemate nekdo zkusenosti s vice HDMI kabelama?- dejte sem pls nekdo odkaz kde bych mohl sehnat ten nejlepsi v pomeru cena:kvalita

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když jde o příslušenství k xku, tak věřím nejvíce originalu microsoft. Řekl bych že mají největší snahu aby obraz z xka vypadal co nejlépe, přece nebudou zhoršovat obraz vlastníma kabelama. Takže dopodučuju tento

http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-propojovaci-d95061.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podle me taky zalezi na tom jakou mas TV ne (nebavime se o rozdilu mezi crt a lcd (ale o rozdilech mezi znackami lcd tv )) ... jaky kontrast, odezvu atd :) podle me kabel to moc nevyresi spis bych to videl na TV :) (samozrejme ze ji ma Ok ale jsou tipy ktere meji realnejsi barvy a obraz celkove vypada lip) uvidis sam ... ale jestli to neni nejak extremni tak bych to neresil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Mam tenhle k PS3 a obraz nadhera :)

http://www.alza.cz/propojovaci-kabel-speed-link-high-end-hdmi-cable-propojovaci-hdmi-hdmi-kabel-pro-ps3-extra-stineny-1-7m-zlacene-konektory-d100752.htm

Jinak si nemehlo , aspon ses poucil .

S dvdckem sup do jrc , tam ti to za 50,- vylesti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosím o radu,

Mám Xko postavené na stole (vertikálně).

Nějakou náhodou jsem zatáhl za kabel, Xko mi spadlo do horizontální polohy, vyplo se.

Tak jsem ho radši vypojil a po chvíli zapnul (ve vertikální poloze).

Vše OK, tak si říkám že je to v poho. Ale že ho radši položím.

Po položení a následném zapnutí mi to vyhodilo RRoD - ve vertikální jsem normal hrál a v poho.

Prosím o radu co s tím (ne)dělat a jestli to nějak vadí.

Díky moc (můžete psát i PM)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, byly to 1,3,4 dioda...

Ale už včera jsem to znovu po cca 3 hod stání zkusil položit a v poho...

Jen mi chvíli hrčel Intecooler, ale myslím že když ho mám takže to můžu v klidu nechat ležet...

Takže, snad to bude v poho, jestli ne tak napíšu o radu a díky moc.

PS: bylo to za kabel na obraz a zvuk, když jsem ho přendaval, nevyndal jsem ho nechtěne z Xka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu