Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP nejde zapnout


poutniksantiago

Otázka

Ahoj lidi,

stala se mi taková dovná věc. PSP mám chvíli, koupeno z druhé ruky už flashnuté, stažené hry na tom fungovaly. Nevím co je tam za verzi fw, nevrtal jsem se v tom. Jen vím, že je to staré PSP, cihla.

A jednou takhle v metru hraju, hraju, pak vystupuju, tak PSP vypnu a dám do tašky. Pak jsem na něj tak týden až dva nesáhl a včera když jsem ho vytáhl z tašky, tak vůbec nešlo zapnout. Zkoušel jsem připojovat přes USB do PC, nic. Zkoušel jsem vyndavat kartu, nic. hýbat s baterkou (kvůli kontaktům), nic. Při propojení s PC přes USB se zelená diodka ani "nepohne"...neproblikne, prostě ani ťuk.

Může to být tím, že by byla baterka tak vytřískaná, že by nenaběhla ani přes USB? Jinými slovy, mám zkusit koupit adaptér do sítě? Kabelem by to být taky nemělo, zkoušel jsem dva různé. Taky jsem zkoušel různé vstupy USB v PC, taky nic. Brick by to snad neměl být, když jsem nedělal nic se systémem, ne? Fakt jsem se ničeho dva týdny nedotkl. A předtím vše fungovalo bez potíží, po vypnutí a zapnutí vše běhalo atd.

Nějaké rady, pls.

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj lidi,

stala se mi taková dovná věc. PSP mám chvíli, koupeno z druhé ruky už flashnuté, stažené hry na tom fungovaly. Nevím co je tam za verzi fw, nevrtal jsem se v tom. Jen vím, že je to staré PSP, cihla.

A jednou takhle v metru hraju, hraju, pak vystupuju, tak PSP vypnu a dám do tašky. Pak jsem na něj tak týden až dva nesáhl a včera když jsem ho vytáhl z tašky, tak vůbec nešlo zapnout. Zkoušel jsem připojovat přes USB do PC, nic. Zkoušel jsem vyndavat kartu, nic. hýbat s baterkou (kvůli kontaktům), nic. Při propojení s PC přes USB se zelená diodka ani "nepohne"...neproblikne, prostě ani ťuk.

Může to být tím, že by byla baterka tak vytřískaná, že by nenaběhla ani přes USB? Jinými slovy, mám zkusit koupit adaptér do sítě? Kabelem by to být taky nemělo, zkoušel jsem dva různé. Taky jsem zkoušel různé vstupy USB v PC, taky nic. Brick by to snad neměl být, když jsem nedělal nic se systémem, ne? Fakt jsem se ničeho dva týdny nedotkl. A předtím vše fungovalo bez potíží, po vypnutí a zapnutí vše běhalo atd.

Nějaké rady, pls.

Předem díky.

PSP přeci musíš nejdřív zapnout a připojit přes USB kabel, aby se začalo nabíjet. Doporučoval bych ti si koupit normální nabíječku, už jsem to slyšel, že takhle odešla baterka a týpek musel pařit jenom přes ten adapter.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo, to je pravda... Aby se připojilo přes USB musí býžt nejdříve zapnuté, ale PSP fat se přes USB nenabíjí, protože tuhle funkci má pak už jen 2k a 3k psp... Takže novej adaptér a nebo zkus baterku od někoho kdo ještě PSP má.. Jinak si kup AC adapter - jeden original prodávám, kdyby si měl zájem tk PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Len doplnim k tomu nabijaniu cez usb kabel, ja mam kabel ktory je rozdvojeny ( ma koncovku do USB a na druhom konci koncovka do PSP a do nabijacky..

2in1cable.jpg

V tom případě by to mohlo jít i když myslím, že musíš dát nejdřív USB conection.. Pokud ti to vždy šlo, tak kup buď AC adapter nebo novou baterku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu