Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP nereaguje poradí někdo ?


Radus

Otázka

Zdarec.

Mám takový problém přišlo mi PSP ze zvyku vždy zkouším zapínát zapnu PSP jede řeknu si paráda tak to hodím na nabiječku cca za 3 hodiny přídu zkusím zapnout a nic kontrolka nabijení funguje ale PSP na zapnutí nereaguje zachvíli zkusím znova PSP jede :D uspím a odložím cca po půl hodině zkouším znova a nic prostě nic nereaguje od té doby je PSP mrtvý. Je pravda že baterka která je v PSP mi nefunguje v ostatních PSPčkách ( problém č. 1) to si dokážu vysvětlit ale že mi funkční baterka nefunguje v tom PSP které neraguje ( problém č.2) to si nedokážu vysvětlit.

Jedná se o PSP 2004 FW 4.01.

Je to trošku pomateně napsané ale už opravdu nevím :D. Snad mi někdo pomůže a bude si lámat hlavu semnou.

S pozdravem Radus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) jestli batrerka nejede ani v jinem psp, tak je baterka KO

2) pokud psp zapnes z nabijecky tak pspcku nic neni a je to tou baterkou

3) pokud se psp zapina jen nekdy a neni to baterkou a ani tim kdyz mas zaple psp z nabijecky, tak je to HW problem... muze to byt POWERVITCH, tistenak ktery ho spojuje se zakladokou nebo samotna zakladovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu