Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

stahnute hry z torrentu?


Devilek

Otázka

dobry den,dneska jsem konecne stahl hru z torrentu,za nazvem je napsane PAL_XBOX360 kdyz jsem soubor rozbalil dostal jsem jeden velky(cca 7.5gb) kdyz jsem ten velky rozbalil dostal jsem slozku ktera mela 4MB tohle jse mi stalo uz podruhe...nevite co stym muze byt?nebo popripade jak to zpravit?nebo kde stahovat lepe?

dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Rozbalujes iso ...

Ten velky soubor je iso u ktereho je soubor .dvd a staci jen vypalit podle navodu tady na foru .

ano,napred jsem mel kolem 66 souboru po 100MB ktery jsem dal extrahovat,

vznikly medva,jeden s 7.29GB (.iso) a druhy s 34bajtu (.dvd),ktery kdyz jsem dal znova extrahovat tak me vznikly dva soubory,jeden byl prazdny(AUDIO_TS) a druhy mel 4.6MB(VIDEO_TS),pokud se nemylim tak tyhle dve slozky byvaji u dvd filmu.

Takze pokud chapu, soubor .dvd vypalim pres CLONE na DVD ke kteremu pridam i ten soubor s priponou .iso ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ano,napred jsem mel kolem 66 souboru po 100MB ktery jsem dal extrahovat,

vznikly medva,jeden s 7.29GB (.iso) a druhy s 34bajtu (.dvd),ktery kdyz jsem dal znova extrahovat tak me vznikly dva soubory,jeden byl prazdny(AUDIO_TS) a druhy mel 4.6MB(VIDEO_TS),pokud se nemylim tak tyhle dve slozky byvaji u dvd filmu.

Takze pokud chapu, soubor .dvd vypalim pres CLONE na DVD ke kteremu pridam i ten soubor s priponou .iso ?

To už se pak znova nerozbaluje to iso pouze už pálíš to .dvd a na to .iso kašli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu