Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox JASPER


air2air

Otázka

Čau lidi :) /předem chci říct,,že jsem tu nově zaregistrovanej a předem se omlouvám, za mou stupidní otázku/ ale chci se zeptat,,jakej je rozdíl mezi Xboxem a Xboxem Jasper?? Jasper je flashnutá verze nebo jak ?? Mam obrovskej zájem o koupi Xboxu a přemýšlim,,jakou verzi a kde koupit Xbox,,byl jsem rozhodnutej koupit Xko na http://www.prodejher.cz a díky Vaším příspěvkům jsem neudělal takovou obrovskou chybu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
proc rikate at se vyhiba prodejher.cz ja unich nakupuju a nikdy jsem snima nemnel zadny problem jak s hrama tak s konzolema a hlavne bych rekl ze tam maji nejlevnejsi x box

hodně lidí "prej" mělo s němi problém hlavně u reklamace ... já si tam kupil kdysi psp protože nikde jinde nebylo :D v pohodě ... naštěstí jsem nemusel reklamovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Spis doporucuji hrejte.cz s prodejher nemamvubec dobre zkusenosti, koupil sem si tam jeste na PS3 kdysi GTA4, doslo sice v pohode, ale pak sem si obednaval dalsi hru jenomze sem musel stornovat obednavku jeste pred tim, nez ji vubec poslali (potreboval sme zaplatit neco jineho). Jen mi dosel mail, ze obednavka byla stornovana.. mrknu na jejich obchod a okamzity ban sem tma dostal. Tomu rikam solidni obchod :) A tady v tom topicku o nem sem cet, ze s reklamacema je to skoro to same.. ze se snima neda mluvit.

Edit: jestli mas zajem o Jaspera i s flashem, tak ho kup tady od borce co ma topick tady na foru topick ze je prodava.. Osobne sem si od nej konzoli kupoval a nemuzu jinak nez doporucit, konzole dosla naprosto v pohode a myslim ze cena 6100 i s postou je krasna cena za noveho jaspera + flash 1.6

Tim tu nechci delat reklamu, jen doporucuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak ja na prodejher.cz nic nekupoval ale jen se tam chci podivat a co nevidim ??

V aplikaci došlo k chybě. | Error in application.

500 Internal server error

Message: You are BANNED!

File: /var/www/web2/prodejher.cz/prodejher.cz/index.php

Line: 84

Trace: #0 {main}

Buzerantu parta, oni daji ban nekomu na IP a kdyz ma clovek sdilenou tak ma smulu no tak tam bych si nekoupil ani sirky :-)) az budu u pritelkyne tak se jim podivam na zoubek tam mam verejnou IP ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu