Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s paměťovou kartou


heunka

Otázka

Zdarec lidi, potřebovala bych poradit.Dnes jsem si koupila PSP,vše mi šlo OK, na kartu jsem si nakopírovala filmy co jsem měla připraveny-chvilku jsem i koukala a za chvíli se mi přestala zobrazovat karta.Mám ji uvnitř, ale píšemi to, že není vložená-zkoušela jsem ji formátovat, ale není co, když si to myslí že není vložená.Prosím poraďte co dál. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

to mi dělalo taky , ale to jenom když sem měl plnou kartu a TO 16GB Micro sd přes Photofast... , uvolnil sem nějaké místo na kartě a jelo to.... musel tam kartu vyjmout , a vypnout psp a jak se poustelo tak zasunout kartu a nabehla mi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkusil bych to v PC naformatovat pres MSP Format a potom normalne pres Tento pocitac a nakonec v PSP (to uz by se mela zobrazit).

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/27964/mspformat_msinst.rar_27.98KB.html 

Ale kdyz jsem si vsiml, ze jsi psala, ze ti uprostred updatu dosla baterka, tak se divim, ze nemas to PSP bricknute. Nejlepsi by bylo, kdyby se to PSP reflashnulo.. Mas flashnutelne PSP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu