Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

VSH menu


marek2294

Otázka

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

hej hej ja som to tam vypol lebo som daval plugin a tento krok som musel spravit a ked som odtial vysiel tak som sa tam uz nedostal:blink:ked som stlacil select a teraz by som to potreboval vratit ak sa to este nejak da:cry:.Mam psp 3000 takze pri zapinani drzanim R to nepojde lebo mam GEN a ked psp vypnem tak sa mi to zmaze:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mrkni se v Recovery do Configuration a zkontroluj, jestli nemas 'Use VSH menu' na 'Disabled'.. ;)

Ja sa nemam ako dostat do recovery menu lebo mi nefunguje VSH menu:?a iny sposob uz nepoznam este ten pri zapinani ked drzim R ale sa mi zmaze Gen ked psp vypnem takze to takto nepojde:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mne ten CFW enabler uz dako nefunguje od druheho pouzitia ked to zapnem tak mi tam ani ta stranka nenabehne iba sa to vypne ked to zapnem a v settingu mam 5.03 gen-a full ale malo tam byt m33-6 ked som tam daval cfw enabler neviem preco to takto blbne.Mozem to aj kombinovat s inymi verziami ze by som teraz skusil verziu 3.20 ja som tam hned dal tu najnovsiu 3.50:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

potrebujem poradit idem tam nahodit ten CFW 3.20 ale mam tam na vyber Flash and Start to je v pohode dalej je tam Changelog aj to je dobre a dalej je UNINSTAL to ma uz sere lebo na obrazku to neni a este je tam exit:cry:.Mam psp 3000 a este nieco je zmenene v 2 riadku v lavo kde je Custom Firmware loaded ja mam NO a malo byt YES:roll:.Mam to flashnut?Cele je to cudne uplne ine je to nez na obrazku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
potrebujem poradit idem tam nahodit ten CFW 3.20 ale mam tam na vyber Flash and Start to je v pohode dalej je tam Changelog aj to je dobre a dalej je UNINSTAL to ma uz sere lebo na obrazku to neni a este je tam exit:cry:.Mam psp 3000 a este nieco je zmenene v 2 riadku v lavo kde je Custom Firmware loaded ja mam NO a malo byt YES:roll:.Mam to flashnut?Cele je to cudne uplne ine je to nez na obrazku

Jo nech to flashnout, jinak potom to spust znova najed do configuration a tam use vshmenu dej na enabled,pak v klidu muzes zase prejit na gen-a :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu