Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 pečeť , reklamace , atd.


kolineque

Otázka

Ahoj, zajímao by mě, jestli někdo neví, jaký je rozdíl mezi stříbrnou Microsoft pečetí a tou zeleno/bílou? Já měl na Xboxu stříbrnou (jsou tam vidět pozůstatky) A potřeboval bych ho poslat na reklamaci a sháním pečeť. Nabídli mi zeleno/bílou, proto by mě zajímalo, jaký je mezi němi rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 101
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Dobry den

chci se zeptat jak odlepit plombu abych ji neporusil.mam druhou mechaniku(hitachi), kterou prehodim a plombu chci sundat nez to dam flashnout.

dik za odpovedi

Pokud mas plombu stribrnou, tak napoprve se ti to pravdepodobne nepovede, chce to trochu sikovnosti.

Lepsi nez fen je horkovzdusna pistole. Fenem muzes xbox akorat znicit - uz se mi stalo, ze jsem pokrivil plasty fenem, zato horkovzduskou ne, ta to prudce nahreje na vysokou teplotu - ale pouze povrchove- plomba pak jde sundat sama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
myslíš, že to není zbytečné ? pokud má ban ověří si SN a smůla. Prodejce to stejně zasílá Microsoftu

nic neni zbytecne tak mu to vrati navic je moznost ze to pres prodejce nedojde zpatky za 30 dnu tak automaticky dostane nove nebo penize ..a je taky mozne ze se tim ani bnebudou zabyvat pokud uvidi neporusenou plombu a budes mit treba odpalenou grafiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zabanovanou konzoly ti prostě neopraví. Nevím k čemu to bude. Sice to dáš prodejci a on to přepošle MS, ten to vrátí zpět se zprávou, že konzole je zabanována a zaruka tudíž padla. Myslíš že bude prodejce takovej hlupák a dá mu jinou? Trochu hloupé a zbytečné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zabanovanou konzoly ti prostě neopraví. Nevím k čemu to bude. Sice to dáš prodejci a on to přepošle MS, ten to vrátí zpět se zprávou, že konzole je zabanována a zaruka tudíž padla. Myslíš že bude prodejce takovej hlupák a dá mu jinou? Trochu hloupé a zbytečné...

ano to je vicemene mozne ale nikdy nevis muze se to nekde zpozdit jako muj ovladac z reklamace ktery jsem posilal pres prodejce do MS jeste nedorazil a je tomu pul roku.. samozrejmne mam uz novy ze jo ale MS nedokazal rict kde ten muj ovladac je takze jsem na prodejci si vyzadal novy vubec jsem neco odmital resit s MS to neni moje starost ja mam vztah pouze k prodejci ten to nedokazal zaridt jeho smula.. jo pravdepodobne ti to vrati ale nic za to nedas nez jenom cas.. nech si na konzoli popsta vsechny skrabance a taky ze plomba je neporusena atd na reklamacni papir u prodejce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak jsem tedy pochopil nejlepsi je si koupit druhou mechaniku a tu flashnout a pred odeslanim na reklamaci,tam dat zpet tu Lite-on??:-)Potom by reklamace mela probehnout bez problemu??

Cetl sem nekde o nejake plombe na mechanice,neda se sundat.nebo nekde sehnat nova v pripade az budu reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu