Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 pečeť , reklamace , atd.


kolineque

Otázka

Ahoj, zajímao by mě, jestli někdo neví, jaký je rozdíl mezi stříbrnou Microsoft pečetí a tou zeleno/bílou? Já měl na Xboxu stříbrnou (jsou tam vidět pozůstatky) A potřeboval bych ho poslat na reklamaci a sháním pečeť. Nabídli mi zeleno/bílou, proto by mě zajímalo, jaký je mezi němi rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 101
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Tak ja osobne bych se na to rovnou vykaslal, ze skusenostma jak posledni dobou MS vraci Xboxy neopravene at kvuli flash, plombe ve predu nebo plombe na mechanice "liteon" tak myslim ze to jen tak neprojde uz. Jak rikam kdyz nekdo chce flash tak at nepocita se zarukou, atd.. Pokud to preci jen chces risknout a vyhazovat prachy za plombu tak nejdriv unflash a pokud tam mas liteon tak mas smulu. a hlavne jestli vlastnis Orig zalohu te mechnaiky "smasung, Benq, hitachi". bez ni to nevratis do puvodniho stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
coto meles normalne reklamace berou ale musis dat flash pryc,kanalizator je bez problemu.kamos reklamoval pred tydnem a v poho uz ma doma novej kus.

Tak si tu precti nektere prispevky na foru jak vratili z reklamace XBOX jen kvuli tomu ze jistili ze je na mechanice neorigo samolepka. U ostatnich mechanik je to v pohode ale Plomba pod faceplate muis bejt takova jaka tam byla, a videl sem par xboxu ktere kdosi flashoval nebyl to jeden clovek a jelikoz dost ponicil plasty vzadu na case neospravnym oteviranim tak tam treba bych ani neskousel poslat na reklamaci vubec... A samozrejmne ze flash jde odstranit a dat zpet Orig FW ale ne u Liteon, jedine ze si nekdo da vymenit mechnaiku v xku treba za samsung tim padem neflashuje se Liteonka ale ta samolepka se porusi co je na ni kvuli vycteni klice, a pak tam uz muzes dat jen svoji samoleku co si splasis "takova ta stim odpadkovym kosem nebo co to na ni je" ona staci i vytisknout nova ale jak je videt MS nejsou blbci a poznaj svoje orig samolepky od falzifikatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak si tu precti nektere prispevky na foru jak vratili z reklamace XBOX jen kvuli tomu ze jistili ze je na mechanice neorigo samolepka. U ostatnich mechanik je to v pohode ale Plomba pod faceplate muis bejt takova jaka tam byla, a videl sem par xboxu ktere kdosi flashoval nebyl to jeden clovek a jelikoz dost ponicil plasty vzadu na case neospravnym oteviranim tak tam treba bych ani neskousel poslat na reklamaci vubec... A samozrejmne ze flash jde odstranit a dat zpet Orig FW ale ne u Liteon, jedine ze si nekdo da vymenit mechnaiku v xku treba za samsung tim padem neflashuje se Liteonka ale ta samolepka se porusi co je na ni kvuli vycteni klice, a pak tam uz muzes dat jen svoji samoleku co si splasis "takova ta stim odpadkovym kosem nebo co to na ni je" ona staci i vytisknout nova ale jak je videt MS nejsou blbci a poznaj svoje orig samolepky od falzifikatu.

Podle mě je to taky trochu o štěstí,třeba mě xbox vyreklamovali s flashem a bez plomby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak ja osobne bych se na to rovnou vykaslal, ze skusenostma jak posledni dobou MS vraci Xboxy neopravene at kvuli flash, plombe ve predu nebo plombe na mechanice "liteon" tak myslim ze to jen tak neprojde uz. Jak rikam kdyz nekdo chce flash tak at nepocita se zarukou, atd.. Pokud to preci jen chces risknout a vyhazovat prachy za plombu tak nejdriv unflash a pokud tam mas liteon tak mas smulu. a hlavne jestli vlastnis Orig zalohu te mechnaiky "smasung, Benq, hitachi". bez ni to nevratis do puvodniho stavu.

Já teď chci vyreklamovat svůj xbox s flashlou mechanikou (mám lite-on, takže to musím risknout). Mám tam ale origo samolepku a nijak neporušené kryty. Když by ale přišli na to že to je flashle, tak co se teda stane? Pošlou mi to zpět a vše OK akorát mi to neopraví a padá mi záruka?(Ta mi stejně končí za 2 týdny) Nebo jim musím zaplatit tu cestu do německa a zpět? Nebo budou mě nějak postihovat když mám flash? Díky za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Moje zkušenost s reklamací.

Asi po roce a půl mi odešel na xku GPU samozřejmě jsem měl flash bez origo fw a stříbrnou pečeť jsem taky neměl a na case bylo ze zadu jasne videt ze se do ni nekdo dostával. Co teď ? Sehnal jsem si druhy xbox od znameho ktery mel uz po zaruce a neporusenou známku. Tak jsem přehodil známku a zase kousilinek střibrneho lepidla bylo odlepene a věřte že kdyby se mi xbox dostal do ruky jako opravě (reklm.) xboxu hned bych ho poslal zpět:). No xbox jsem poslal a říkal si nemužu nic ztratit asi po 10ti dnech mi xbox přišel a nestačil jsem se divit když byl opravený s novým motherboardem a mechanikou :wohow:. A od teď jenom (zatím:D) origo hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu