Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

New wrestling : WWE SMACKDOWN VS RAW 2010


Typan Cz

Recommended Posts

Cus, cetl jsem na jednom wrestlingovem webu (http://www.wrestlingweb.cz/stranka/smackdown-vs_-raw-2010), ze vyjde tato hra, pise se tam sice ze dalsi informace budou az na PPV Show Summerslam, ale ja bych se chtel vas zeptat, jestli nekdo nevi vic o datu vydani tehle pecky.

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

já vim že nebyli ale byli tam už na rtwm tak už by je tam mohli dát normálně

mě nezajímá royal rumble mě zajímá jestli jde proti sobě po wlan že ty bojuješ s jednim wrestlerem na tvim psp a nekdo jinej proti tobě na jeho psp- třeba extreme rules nebo normal match prostě one on one(jeden proti jednomu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte pls ještě jak se v svr 09 dělaj spory mezi wrestlerama a jak se tam proste delá manažer?nák sem to nepobral vim jak se přendavaj ze sd do raw (např) ale nevim jestli tam d dělat i neco jinýho s tema wrestlerama

ještě mam jednu otázku jde na psp v svr 09 uděla zápas?prostě sestřihat ho aby to vipadalo jako normální show?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte pls ještě jak se v svr 09 dělaj spory mezi wrestlerama a jak se tam proste delá manažer?nák sem to nepobral vim jak se přendavaj ze sd do raw (např) ale nevim jestli tam d dělat i neco jinýho s tema wrestlerama

ještě mam jednu otázku jde na psp v svr 09 uděla zápas?prostě sestřihat ho aby to vipadalo jako normální show?

1.v 09 manažer neni

2.sestřihat ? to bys chtel už moc !!!nejde!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja doufam ze tam budou lepsi animace obleceni u vytvorenejch postav, ale hlavne bot, pac ve 2009 sem si udelal typka, dal sem mu mordo bily normalni boty a vypada to, jak kdyz ma na nohach krabice :D

v kazdem svr na psp vypadaly boty jako hranate krabice a myslim že to tak bude i v svr 2010 mohly by tam pridat i manažer pač v 9 ho vynechaly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu