Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mali by ste záujem hrať Online Infrastrcture ligu? (zápasy)


shadow.wizard

Recommended Posts

Mě se to líbí :) . Neříkám, že budu denně online, ale čas od času si dát match je určitě super a zúčastním se. Jsem pro TDU a NFS Carbon.

Jirka71 - nevím, podle mě se budou offline soutěže hrát dál, třeba ne v takovém měřítku, ale myslím, že zůstanou :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

MoH sa neda zamykat miestnost!!

a jirka71: toca nema online ;) :D

ta toca se da hrat pres xlink-kai (nebo jak se to presne jmenuje) a v tom medalu myslim jde dat heslo ne?

jinak ja bych byl pro,ale zatim bych se ucastnil zhruba tak 1x za 14 dni o vikendech u otce na routru nez si poridim wifi klic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MoH by byl super hlavně kdyby se tady ty klany vytvořily a opravdu jsme začaly hrát proti sobě ale jak už napsal myschoo je problem v tom že se server nedá zaheslovat a asi netušíte jak vymyslet jiný způsob aby to šlo co? Každopádně rád se přidám do klanu MoH je dobrá akční gameska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MoH sa neda zamykat miestnost!!

a jirka71: toca nema online ;) :D

ta toca se da hrat pres xlink-kai (nebo jak se to presne jmenuje) a v tom medalu myslim jde dat heslo ne?

jinak ja bych byl pro,ale zatim bych se ucastnil zhruba tak 1x za 14 dni o vikendech u otce na routru nez si poridim wifi klic

Ten xlink-kai je jako na PC Hamachi? Zkoušel jste to už někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych byl pro, ale nejdřív si musim sehnat Wi-fi klíč... Mam otázku: záleží na rychlosti netu ??? Nebo je jedno jak ho mam pomalej ??? Všichni tu mluví o MoH a co takhle CoD, má to MP ???
Rychlost netu nehraje roli, důležitej je PING - čim menší, tim lepší
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
pojdte udelat NHL ligu...normalne tabulka hracu,kazdy s kazdym,treba 1-2 zapasy tydne by byly povinne,muzeme se domlouvat na casech odehrani pres icq...na konci podle poctu ucastniku budou postupujici do playoff...chopte se toho nekdo
Kludne ja :) nieje problem... len dufam ze bude zaujem a bude sa dat napojit... ja ked som to skusal tak to neslo.. trebalo by mi testera...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu