Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

L2 kurzor


StAfo0

Recommended Posts

Aha nechápeš, tak já ti to vysvětlím.

Game guard je takovej anticheat - braní všem souborům kterými si můžeš přilepšit ,ale jen na ofiku na free severech to nemá vliv - pak dělá problémy ,tak je dobré ho odebrat - na to ale potřebuješ návod co je na největším českém L2 fansite forum.. a reinstal nepomohl? (uplný ! -tj. odinstaluješ L2 a celou složku na disku smažeš - jelikož pathe které přidáš pro určitý server tam zůstávají !)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm ještě někdo má nějaké rady? Reinstal nepomohl ani odstranění gameguardu

noa můžeš tou myší kliknout třeba na (alt+x) settings? jakože by sis to našel poslepu bez myši jenom jak se to zvýrazní... me to udělalo párkrát taky taky...jednou sice v loginu... ale pomohlo restart... a když ani to tak v settings INITIALIZE... jinak mě napadá zkusit jinou myš ikdyž nevim v čem by na ní byla chyba... a pak si od někoho můžes nechat poslat system složku z toho serveru na kterym hraješ... je možný že je chyba tam... nic dalšího mě nenapadá...

EDIT: no a eště zkus na tom touchšmejdu jak je na notesu jestli to nefunguje... a další zkus USB myš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu