Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Shanim hrace slavehack


Anonymous_

Recommended Posts

Shanim hrace teto online browser hry.

Kdo nezna: slavehack.com

.. rad bych utvoril grupu a postupoval spolecne vpred - v tuto chvili jedu prakticky od nuly, jelikoz mne nejaky borec DDoSnul, ale mel bych mit ulozeny svuj riddle tree, takze k firewallu/waterwallu a dalsim programkum by nemel byt problem se dostat behem chvilky az na lvl 4 minimalne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak ja bych do toho klidne sel :8)

Super, pojd do toho

:)

muze mi plz nekdo vysvetlit jak to funguje?celkem me to zajima :-)

No nejlepsi by bylo, kdybych vam to vsem vysvetlil nejak najednou na icq/irc/chatboxu...

Taky jsem se regnul

ZatĂ­m se v tom snaĹľim zorientovat ;)

Připomíná mi to hru Uplink:The Hacker Elite

Tak uvidĂ­me :)

Super :) No.. od Uplink: THE je to jen hodne slabej odvarek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak UPLINK:THE v multi to by byl mazec xD

Připojovat se k realnejm hráčum xD ... Masakr Představa xD

Jestli mi to vysvětlíš budu rád..

ICQ:265032792

MSN:mrtwister2007@hotmail.com

Jabber:mrtwister@jabbim.cz

GTalk:houzvickajiri@gmail.com

Skype:mr.twister1993

StaÄŤĂ­? :-D

Se ozvy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak UPLINK:THE v multi to by byl mazec xD

Připojovat se k realnejm hráčum xD ... Masakr Představa xD

Jestli mi to vysvětlíš budu rád..

ICQ:265032792

MSN:mrtwister2007@hotmail.com

Jabber:mrtwister@jabbim.cz

GTalk:houzvickajiri@gmail.com

Skype:mr.twister1993

StaÄŤĂ­? :-D

Se ozvy

ok, zitra (uhm.. vlastne uz dnes... az se vyspim :D ) se ozvu :)

Jdu do toho. :D

Super! Pokud budes chtit help, napis a tez poradim, rad bych to rozjel, abychom mohli zacit vsichni ve slavehacku vydelavat, koupili bychom team server a zabava by byla jeste vetsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, ve zkratce..

Hra v prohlizeci.. Jde o to, ze zprvu mas v te hre nejaky HW - nejakou velikost disku, rychlost CPU, flashdisk, rychlost pripojeni.. Zacinas na jedne webove strance (mas tam interni prihlizec) a od te se pomoci logickych hadanek (riddles) dostavas na dalsi weby. Hadanky mas primo na webu, pripadne po jeho hacknuti (otazka par clicku) pomoci jednoho programku.. Na webu si stahnes novy software.. firewall (slouzi k tve ochrane pred protihraci), waterwall (nici cizi firewall), password cracker (slouzi pro lamani na weby), mailer (slouzi k odesilani spamu, pomoci kterych si vydelavas penize)... a obcas si tam stahnes i vyse zminenou hadanku.. Po jejim rozlusteni ziskavas zpravidla IP noveho serveru.. Takto stale postupujes, zlepsujes si lvly jednotlivych programu, instalujes ruzne typy viru na servery (diky kterym pak posilas mailerem spamy a tim vydelavas na lepsi HW, poplatky za interni mail, team servery, upgrade team serveru atp..), mazes logy (vse trva nejakou dobu.. dle tveho HW), doufas, ze mezitim logy necte nekdo jiny - kdo by te mohl hacknout (smazat ti neco z hdd, z tvych logu vycist bankovni ucet a vybrat ti $ nebo ti proste jen nainstalovat par viru na hdd..).. Casem, kdyz mas trochu casu, tak ctes logy a jakmile najdes nejakeho borce, co je nesmazal/jeste nesmazal/nestihl smazat, tak ho hacknes, nainstalujes na nej vir.. treba mu neco smaznes, stahnes neco od nej atp. :)

Tak o tomhle zhruba ta hra je.. Hadanky stale pribyva a hra se stale vylepsuje.. V brzke dobe ma vyjit komplet new verze slavehacku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super :) Kdo jeste neni reglej, pouzivejte prosim http://www.slavehack.com?id=Anonymous_

.. jednoduse.. ziskam nejake support body, za jejichz urcity pocet muzu ziskat nejake slavehack $ - zatim nemam ani jeden bod, tak moc nevim, jak to funguje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky vsem :) Za ten referrer jsem zjistil, ze asi nic nemam, nicmene nevadi :D

Mohl by jsi mi prosim poradit s zacatky?...ktera je ta prvni stranka s tema hadankama?

Zacinas na adrese 1.1.1.1

Jinak, zde je super tutorial pro ty, kteri si rozumi s anglictinou:

http://www.slavehack.com/includes2/includes/forum.php?&action=viewtopic&topic=48647&cat=6

Pro ten zbytek je tu http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.slavehack.com%2Fincludes2%2Fincludes%2Fforum.php%3F%26action%3Dviewtopic%26topic%3D48647%26cat%3D6&sl=en&tl=cs&history_state0=&swap=1 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu