Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GH a RB kytara


Cool.Majkl

Recommended Posts

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

http://www.playduo.cz/produkty/xbox-360/prislusenstvi-ovladace/guitar-hero-dratova-kytara-x-plorer

Tahle je drátová a je velmi levná ,kompatibilní jak s GH tak s RB,bohužel není na skladě.Takže nezbývá než 2 týdny počkat.

nechci nic rikat ale 2 tydny tam maj uz pul roku, stejne tak jako u dalsich obchodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych chtěl kytaru,ale otázka je ,jestli mě to bude bavit... už mám doma dance pad pro stepmanii a nic moc... těžko řict.. Proč by mě to mělo bavit? V podstatě nemám žadnej vztah ke kytarám nebo tak něco... Rockovou /metalovou hudbu už by sem si poslechnul....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych chtěl kytaru,ale otázka je ,jestli mě to bude bavit... už mám doma dance pad pro stepmanii a nic moc... těžko řict.. Proč by mě to mělo bavit? V podstatě nemám žadnej vztah ke kytarám nebo tak něco... Rockovou /metalovou hudbu už by sem si poslechnul....

no me to bavi, vsichni do me huceli ze vyhazuju prachy za blbosti a tedka hraju denne aspon 3 hodiny, za chvili dojdou songy :D me to teda chytlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me to bavi, vsichni do me huceli ze vyhazuju prachy za blbosti a tedka hraju denne aspon 3 hodiny, za chvili dojdou songy :D me to teda chytlo

napodobne ,nejdriv sme si rikaly jestly to vubec bude podobne kytare a ejhle da se na to zahrat skoro vse , musely sme koupit jeste jednu kytaru a i bubny a parime z manzelkou jak o zivot :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu