Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WII..vaše zkušenosti


atry

Recommended Posts

..vsici WIIckari podte sem...a podelte se se svejma zkusenostma...

..dost o tyhle vecicce uvazuju..(PSP pro me prestava bejt zajimavy-porad to stejny dokola)

..takze piste co se vam na WII libi co ne(neverim, ze ne co takovyho je)

..wille,J-reku,bobo a dalsi co mate tuhle nej nextgen konzoli..

(nesotjim o nakej flame..kdo nefandi wii a nema k tomu co ric, at se otoci o de jinam :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrál jsem dohromady 2 hodiny......skvělá myšlenka a nápad jak udělat hru atraktivní pomocí ovladače, ktarý snímá váš pohyb......škoda, že nemůžu zatím připojit konzoli k netu..........akorát mi vadí ceny her, ale vzhledem ke stávající nabídce neuvažuji o očipování.......jsou 2-3 dobrý hry na Wii (pro mě)....takže nemá smysl zatím zasahovat do konstrukce.....potenciál vidím tak za rok za dva (pláček měl pravdu)....to teprve konzole ukáže co v ní je.......zatím je to bomba.....ale o prodeji PSP neuvažuju páč si Wii těžko vemu do práce.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ok..dik za postrehy..

..pro me PSP uz neni nicim moc zajimavy..nevachyzi na to zadny "novy" veci - porad dokola to stejny v jinym kabate....

..a jeho prenosnost temer nevyuzivam - pouze se muzu rozhodnout jestli budu hrat v posteli nebo na gauci :)

..her je na wii asi fakt malo :( ...

..ktery z nich stojej za koupeni...red steel, kralici a zelda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wii je pecka ... vazne je to bomba , sqely napad , dobra hratelnost atd ... prvni mesic jsem byl u toho skoro porad ... ale pak jsem dohral raymany , sporty i wii play a trosku jsem se zacal nudit (ne ze by me to nebavilo ale jednodusejsem vsechny hry ohral) ... chce to porad nove a nove hry , ted si asi poridim nejakou novou.

Na co se vazne tesim je ELEBITS !!!! tohle bude pecka a myslim si ze by to nemelo uniknout zadnemu majiteli wii. Skouknete to na ign.com nechce se mi to hledat :D

s tim netem : taky jsem mel problem ... asi to mas pres wifi ... u mne stacilo prepnout wifi signal na 802.11 a pak zpatky a jelo , pak se wii preplo do standby modu a uz to ficelo. Co rikate na kanaly ? ja upe zboznuju everybody votes channel :D :D to je takova moje mala zavislost. Jednou mi dokonce vzali muj navrh na otazku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ok..dik za postrehy..

..pro me PSP uz neni nicim moc zajimavy..nevachyzi na to zadny "novy" veci - porad dokola to stejny v jinym kabate....

..a jeho prenosnost temer nevyuzivam - pouze se muzu rozhodnout jestli budu hrat v posteli nebo na gauci :)

..her je na wii asi fakt malo :( ...

..ktery z nich stojej za koupeni...red steel, kralici a zelda?

Pravda, ze na PSP vychazej Killer tituly (ikdyz Oblivion by tento mesic mohl prekvapit) az na podzim (bude God of War! 8) a Final Fantasy BOZE!).

Jen tak se koukni na Wii Relasy (asi je to muj pocit...na Wii nevyjde minimalne 3 mesice zadna dobra hra :( ) a uvidis, jak rychle si koupi rozmyslis (na Vanoce ti dam dalsi sanci Wajaj :P ). Takze cekat, cekat, hrat na PSP a zase cekat...pak budou Vanoce a ty uz si Nintendo nenecha ujit

:wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spam: atry dosáhl hodosti generála a šel se vožrat :D

to bobo: net nemám vůbec vyřešenej páč nemám ani wifi ani redukci do USB

haha atry styd se :D :D :D :D

jo tak tak to mi nedoslo s tim netem sry wille :D :D

takze kdz uz tu je tolik lidi , kteri maji wii ... mrknete se sem

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=9736

nemelo to moc ohlas ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..hmm..general..ted uz sem muzu s klidnym svedomim prestat chodit :)

..ani poradne nevim co ma v budoucnu vyjit na WII :oops: ...tak sem na to nekoukal, ale par her me zaujalo (cca 5)..ktery is myslim, ze by me bavili...

..PSP je sice fajn, ale nak me to uz nebere..jak sem psal PSP je pro me momentalne stereotyp-porad stejny hry dokola..obcas lepsi grafickej kabatek, ale nic novyho, originalniho, zabavnyho...

...ale na WII cloveka muzou diky novymu stylu hrani bavit i hry, ktery by normalne nehral(treba golf..normalne to hrat na kompu nebo psp pro me neni zadnej velkej odvaz-sory wille :) - ale na WII to musi bejt bomba ptz to je navostro)

..ve skole PSP neuziju..na nocni sichty do prace nechodim, nebo nekam, kde bych se moh s PSP "zasit"..takze hraju jen doma..a to bych raci hopsal pred telkou s WII..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

atry mas sice pravdu ze to je uplne jiny zazitek , ale musim te varovat pred tim , ze ti nemusi sednout to ovladani. Porad se to ridi jistymi zakonitostmi a predstava , ze budes skakat pred televizi a mavat s tim ovladacem jak se ti zachce , je trosku vedle. Ovladani musi projit do krve ... pak to teprve zacina bavit. Me napriklad zpocatku wii moc nebavilo (priznavam se :wb: ) ... ale jakmile jsem prisel na to jak se to ma drzet , zacal jsem ten ovladac citit a hlavne co s tim mam delat ... pak me to chytlo ! takze chce to jen cvik :)

Samozrejme kazdy to muze citit jinak ... to co tu pisu jsou pouze moje skusenosti a dojmy.

Wii je proste vychytana vecicka ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 months later...
nintendo je nejvic na hovno!!!
Co se sem vůbec ser*š ?! V prvním příspěvku je napsaný že to není pro ty kdo nefandí Wii (vsadím se že ho doma rozhodně nemáš).. Já mám Wii asi 2týdny a je to super věc (zvlášt když je připojený na net...) největší prdel je to ale ve dvou...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu