Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

RROD u Jasper..


D@w3

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
jako máš normal Arcade bez Jasper a nic se nestalo a kdy jsi ho asi tak kupoval neni to core co??

edit// Takže já mám na RROD záruku 3 roky bo co.?

Na RROD je záruka normálně 2 roky, xbox však může mít závadu E74 (špatný graf. čip) a na tuhle závadu je záruka 3 roky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak teda asi koupim tu premium verzi a na nejakej RROD seru ptze 2 roky je docela dost dlouha doba a teda když říkate že neni to o moc jiny ten Jasper nebo ten normal

a jeste teda jak je to s tim ze Jasper ma jenom Arcade a preimum ma porad tu straou verzi nebo teda jak to je ..??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ne jsou myslim 3 revize nejstarsi core potom falcon a nejnovejsi jasper a potom se to deli podle prislusenstvi na arcade jenom zakladni prislulenstvi + karta potom premium + 60gb hardisk a potom elite ta ma cerne provedeni a mega prislusenstvi + 120gb hardisk

edit: jo a ten jasper je lepsi protoze jede na min voltu nez falcon tudiz o dost mensi sance ze se prehreje, jinak se da koupit pridavne vetrani co zase o trochu snizi to ze se ti prehreje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

můžeš dostat RROD řeči o tom že ne jsou blbost

kámoš dostal RROD u jaspera cca po měsíci

můžeš mít falcona a nic ti nenaskočí celej život ale můžeš mít jaspera a naskočí to za týden nikdy nevíš

lol takhle se to nepozná...musíš se kouknou na datum výroby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky řeším problém jako D@w3 raši si zjištuji u dodavatele jestli je to Jasper... Radši... Mno jinak k flashi... banem bych si nelámal hlavu taky pojedu na originál, ale už jen pro to, že mě to přijde lepší, hlavně stahovat hry mě nebaví.... Každopádně časem tam jednou padne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu