Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Komunita v HK a okolí


kubasejnen

Recommended Posts

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdárec, paráda, jsem kousek od HK a o sraz bych zájem určo měl. Bohužel, teď v so 18.7. nemůžu. O týden později 25.7. by to mělo být oki.

Mno super... Pokud se ta první slezina povede, tak určo bude další... ale pokud moc lidí nepřislíbí účast... Tak to přesunem na další sobotu... A uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak by bylo ještě fajn, se domluvit co za hry budeme popřípadě hrát... Já osobně se vzdávám všech sportovních her... jako je FIFA a NHL apod... To neumím a ani umět nechci... Osobně preferuju RESISTANCE, TEKKENA... Jinak vezmu notebook a na něm mám cca přes 50GB her... takže kdyby někdo nějakou chtěl, rád nahraju :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak by bylo ještě fajn, se domluvit co za hry budeme popřípadě hrát... Já osobně se vzdávám všech sportovních her... jako je FIFA a NHL apod... To neumím a ani umět nechci... Osobně preferuju RESISTANCE, TEKKENA... Jinak vezmu notebook a na něm mám cca přes 50GB her... takže kdyby někdo nějakou chtěl, rád nahraju :bash:

Ze sportů sem ochotnej hrát akorát virtual tenis, jinak takový jako tekken už mi přijde strašně vohraný a stereotypni. Nejspíš taky vezmu notebook, stejnak ho nosim všude tak už neco za hry vyberem a já přinejhoršim budu hrat jen na notebooku.. Neeee:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt... Něco v okolí nádra... To je rozumný... Ale zase ono tam toho moc nejni... Uvidíme... A nemyslím si, že jsme v HK jen dva co jsou tady na fóru... Páč to byla fakt bída...

když se podíváš na mapu majitelů tak tady taky skoro nikdo neni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu