Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Komunita v HK a okolí


kubasejnen

Recommended Posts

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V úterý?? V kolik a kde? Ale v práci jsem tak cca do pěti.. dej mi vedět... a můžem zajít...

V úterý 21.7. po 17:00 bych se mohl někam v centru dostat také. PS3 někdo z vás máte? Rád bych si ho brzké době koupil, tak bych položil i pár otázek ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V úterý 21.7. po 17:00 bych se mohl někam v centru dostat také. PS3 někdo z vás máte? Rád bych si ho brzké době koupil, tak bych položil i pár otázek ;-).

Čas bych měl. PS3 ale nemám a jediný co ti k tomu řeknu je že bych si radši koupil xko:cheesygrin: a psp mám pořád na tý reklamaci..proboha:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čas bych měl. PS3 ale nemám a jediný co ti k tomu řeknu je že bych si radši koupil xko:cheesygrin: a psp mám pořád na tý reklamaci..proboha:cry:

Musím zaklepat, PSP mi stále funguje na výbornou. Co tedy to úterý, šel by někam odpoledne někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale určitě můžeme pokecat na téma PS3 a ti druzí :wohow: A lehce jsem o tom málo slyšel :)... Takže.... rekapitulace: datum: 21.7.2009 v 17:00... co se týče místa.. je mi to opět fuk, jen si chci dát pivko, cigárko a nechci abych na dotyčném místě chcíp vedrem... Ale jinak mi to je vcelku fuk :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu