Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Komunita v HK a okolí


kubasejnen

Recommended Posts

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Určitě pořeš ;-).
mno zatim to vypadá bledě... ale snad to stihnu, jen vim, že to nebude na beton v pět ale lehce po... pokud vubec...:blink:

A nejhorší je, že mám na houno psp mám těď psp 3000 a to mě právě sere... prostě porod... Svoje jsem půjčil kámošoj co si chtěl zahrát nějakou jinou hru než jeho origo FIFU :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nejhorší je, že mám na houno psp mám těď psp 3000 a to mě právě sere... prostě porod... Svoje jsem půjčil kámošoj co si chtěl zahrát nějakou jinou hru než jeho origo FIFU :bash:

No vidiš, já psp pořád nemám, v JRC mi řekli, že snad možná přijde dneska a že si mám ve čtrtek zavolat..:roll::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidiš, já psp pořád nemám, v JRC mi řekli, že snad možná přijde dneska a že si mám ve čtrtek zavolat..:roll::cry:

Mno tý vole... to jsou kurvy... srát na ně... Ale dorazím... Takže asi pujdem dolů, ne? Bude tam určitě menší teplo než nahoře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo... stalo to za pytel... V šest jsem vypadl z rachoty... Proste na prd... A kdyz jsem dorazil, nikdo tam nebyl tak jsem si dal aspoň tupláka... mno... a co ve čtvrtek... to mám volno...

Teď budu mít čas až v druhé půlce srpna :-(. Ozvu se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu