Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PLS HEEEEEEELP


:.Dragunov.:

Otázka

Cau lidi prosim mam jeden problem...Asi pred rokem a pul jsem byl u super borca z fora s prezdivkou Vycurat_Aspat...Mel PSP s FM 1.00...Mel nejakej PS3 emulator ale nevim jak se jmenoval...Proste zpustil hry z PS3 na PSP...Mel nejakou 64GB kartu a na ni mel Motorstorm...Jako celkem jsem koukal...Tak se chci zeptat jestli nevite jaky to byl emulator...Hledal jsem vsude i tady ne foru...Ale tlacitko HLEDAT je fakt nanic...Diky vsem za rady :-(

Hledal jsem v rok a pul starych topicich ale nikde nic :-(

Jo a jeste jedna otazka nevite jestli uz je downgrade na FM 1.50?

Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
a no ked si spomeniem na moje icq cislo tak ti ho sem napisem a potom otom popiseme nechce sa mi tu rozpisovat akurat mam emeul na xbox 360 momentalne a zacal som hrat test drive a gear of war :P lebo mam len 20GB kartu :D

20 GB kartu? a co sni delas... na tom si nic poradnyho nezahrajes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

do prdele ty uzpolroka asi spis ja mam uz odohrany oblivion 3krat a hello3 5x Finallfantasy 12 akurad dokoncujem potredujes na to 240GB kartu a PCEMUv0.2PSPedition co je polroku stary PC emulator ,ma to este nejake tie muchy musis podtaktovat CPU pretoze inac to ide moc rychle a jednoducho je to nehratelne skusal som DOOM3 a aj pripodtaktovani to proste nestihas.mno a staci ti na to aj FM1.00 ale ked mas FM1.50 tak to mozes pripojit cez usb k tv a hrat na tv. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
do prdele ty uzpolroka asi spis ja mam uz odohrany oblivion 3krat a hello3 5x Finallfantasy 12 akurad dokoncujem potredujes na to 240GB kartu a PCEMUv0.2PSPedition co je polroku stary PC emulator ,ma to este nejake tie muchy musis podtaktovat CPU pretoze inac to ide moc rychle a jednoducho je to nehratelne skusal som DOOM3 a aj pripodtaktovani to proste nestihas.mno a staci ti na to aj FM1.00 ale ked mas FM1.50 tak to mozes pripojit cez usb k tv a hrat na tv. 8)

no ja sem ted pripojil takovou malou stanici na PSP a hraju s lidma z jine galaxie... a reknu ti.. kua ti to docela umi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
skusali ste hrat s klarkom kentom aj ked nema najlepsie reflexi ale je celkom dobri :)

co klark kent ale ROADRUNNER... na to, ze nema ruce celkem slusne hraje zavodni hry...

roadrunner.gif

moja andulka ho rozbila v test drive: road 18 v 1500km dlohom zavode a jazdil s nimi aj kamarat snek a ten skomcil druhy :P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja mam emulator PS4 teleportovany z jiny galaxie pres cervi diru a smazim to na GAMEBOY pocketovi(veterani znaj) mam k tomu pricvaknutej 200 TB disk a smzim na to RR 12 CoD 6 GTA 7 pste sami good parby doporucuji mate k tomu taky ty 3D brejle na hrani je fak sranda tam dycky chodim v gta a zabijim pste sranda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu