Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc s Krytem


Vycurat_Aspat

Otázka

Prosim, nevite nekdo, kde bych sehnal kryt na pravou sipku? casto ji mam spinavou a bojim se, že se mi poskrabe :( co by to pak byl za zazitek z hrani, kdybych vedel, ze tam je skrabanec :( jiste ste uz resili podobny problem :(... Dokonce Dragunov jeden ma, ale nechce mi ho prodat.. :roll:

jestli mate nekdo link na internetovy obchod, predem dekuji :oops:

maximalne do 500,-

pravatq1.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hele kryt na pravou sipku mam...Je to super vec...Ja ho koupil za 999kc ale uz se to neprodava...Proto ti ho za 500kc nenecham...Je zkoro novy a je vyrobeny z polykarbonatu...Tim svoji milovanou sipku NIKDY neposkrabas...Nikde jinde uz se neprodava...Takze jedina moznost u me.A lidi kdo mate moznost poridte si ji taky protoze mit skrabance na prave sipce je hrich!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja nevim...Jeste kdyz vychazel Pokemon casopis ta tam byli USPER nalepky POKEMON...No a ja si na ni driv nalepoval tu nalepku (kousek nozicky Pikachu)...No ale to neni ono...Tak jsem si koupil pak slilikonovej kryt ale to je taky na nic :-( Ale neni nad super polykarbo kryt :idea: Nemuzu si vynachvalit...Ale ted prodavam protoze nemam pro nej vyuziti...Zbytecne se me vali v supliku :-( .Tak at ho vyuzije nekdo rozumenji chapes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja nevim...Jeste kdyz vychazel Pokemon casopis ta tam byli USPER nalepky POKEMON...No a ja si na ni driv nalepoval tu nalepku (kousek nozicky Pikachu)...No ale to neni ono...Tak jsem si koupil pak slilikonovej kryt ale to je taky na nic :-( Ale neni nad super polykarbo kryt :idea: Nemuzu si vynachvalit...Ale ted prodavam protoze nemam pro nej vyuziti...Zbytecne se me vali v supliku :-( .Tak at ho vyuzije nekdo rozumenji chapes?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tak z tohto chlapci nemozem.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu