Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Film na xku


Sim3to

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
bal jsem se tehle odpovedi :(

EDIT : tak v tomhle pripade jaky convertor mi doporucite aby kvalita zustala stejna?

Osobně používám VSO ConvertXtoDVD ze 700 MB AVI to udělá cca 1,2 GB DVD s meníčkem, convert trvá asi 20 minut a je to, titulků si tam vložíš kolik chceš pokad máš k tomu avičku třeba víc zvukovejch stop tak se tam daj přidat taky prostě pohoda .............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Osobně používám VSO ConvertXtoDVD ze 700 MB AVI to udělá cca 1,2 GB DVD s meníčkem, convert trvá asi 20 minut a je to, titulků si tam vložíš kolik chceš pokad máš k tomu avičku třeba víc zvukovejch stop tak se tam daj přidat taky prostě pohoda .............

To zni v pohode. A da se to pustit pak normalne z flashky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nebyl by prosim nejaky navod jak vkladat ty titulky do toho filmu ?? (myslim ty HARDSUB)

Ja vim ze to dela napr xvid4PSP ze staci aby u toho filmu byly title se stejnym jmenem a on si to tam da autoamticky. Ale prave jsem nevedel jestli xvid dela i normal convert (dela jak na PSP tak i na itouch atd atd...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu