Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Registrace a Oprava xboxu


hustokozlik

Otázka

Zdravim,

tak mam E74 a jelikoz ho mam ani ne rok (xbox) chci to dat na reklamaci. Nejdriv bych se tu ale chtel zeptat na par veci.

1. musim xbox zabalit asi do origo krabice ze? ale musim k tomu davat kabely ovladac, HDD atd.?

2.kdyz mi teda pak poslou ten kod vytisknu si ho a nalepim na krabici, objednam si ktery den proto prijedou a pak az to opravej a privezou mi to zpet a ja nebudu doma(to je dost casto) co s tim udelaj?

3. stoji neco doprava?dyztak kolik?

diky moc za vsechny odpovedi, mohlo by to pomoct i dalsim lidem

4. POSLEDNI A NEJZAVAZNEJSI PROBLEM

uz pred tydnem sem zkousel najet na xbox.com do podpory a nasledne do registrace a oprava....zkousel jsem to i ted a porad to nejde kdyz na to kliknu v jakymkoliv prohlizeci nebo pocitaci hlasi to ze je stranka nenalezena? nevim kde je chyb a pekne me to stve, pac microsoft sice dava zaruku ale me je to asi na malou hnedou vec

kdyby se nekdo kouknul jestli se mu ta stranka na kterou me to hazi po rozkliknuti at uz xbox.com v UK nebo v CZ :

https://service.xbox.com/servicehome.aspx?mkt=cs-CZ

vsechno ostatni na xbox.com funguje pripada mi ze je to naschval

Kdyby s tim ted byl problem, muzu microsoft nejak jinak kontaktovat treba todle:(je to placeny, myslim nejaky ty mega poplatky kdyby to bylo za klasickou cenu tak no problema)

Asistence prostřednictvím telefonu:

2390 00 459

nebo 800 142 365

:roll::psp::psp::psp::psp:DIKY ZA VSECHNY ODPOVEDI:wohow::wohow::wohow::wohow::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

a neposilal si ho tam s HDD? pametovkou?? jen sem jeste neslysel ze by se to nekomu stalo to snad neemuzou zjistit dyz poslu jen xbox?! mam na ucte 3900 pointu asy bych jim pekne rozkopal kabely dyby to blokli a pak to gamerscore to je taky nejaka pycha!!!!! mohl bych to treba aspon pustit na jinym xboxu ten ucet pak? diky moc za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Reklamoval jsem v breznu. Xko jsem posilal bez kabelu a HDD,jen jsem si sehnal krabici,na infolince mi rekli,at to neposilam v originalni,ze je tam pak vyhazujou,potom xka posilaji zpet ve svych krab. Prijedou si pro balik a pak az se vrati,tak ti zavolaj,kdy budes doma. Nic jsem neplatil a ucet zustal v poho-nezablokovany8)

Snake99+cz.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a neposilal si ho tam s HDD? pametovkou?? jen sem jeste neslysel ze by se to nekomu stalo to snad neemuzou zjistit dyz poslu jen xbox?! mam na ucte 3900 pointu asy bych jim pekne rozkopal kabely dyby to blokli a pak to gamerscore to je taky nejaka pycha!!!!! mohl bych to treba aspon pustit na jinym xboxu ten ucet pak? diky moc za odpovedi

posílal jsem jen konzoli. zjistěji to podle seriovího čísla. na pc mi ten učet jde normálně pustit. absolutně netušim jak to uidělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A co kdyby pred reklamaci sis zalozil jinej ucet a tvuj smazal? Pak si ho jen zase pridal po reklamaci?

no nwm jestli by se to jen nevymazalo z toho HDD nebo tak a pak kdyz uz nemas fungcni xbox jak to mam vymazat?

NA TO 239000459 ROZHODNE NEVOLEJTE PO TOM CO ZACNETE MLUVIT S OPERATOREM VAM TO ZERE 70/MIN UPROSTRED REGISTRACE MI DOSEL KREDIT TAAKZE SEM PEKNE NASRANEJ 100KC V PRDE.I A ANI MI TO NIC NEVYRESILO ASI ZAJDU KE KAMOSOVI NA NET TO TAM UDELAT TADY JAK SE ZDA NIC NEVYRESIM

SRY LIDIXBOX JE SKVELA VEC DO DOBY DOKUD SE NEROZSYPE, ZACINAM LITOVAT TECH 3000 DO PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no nwm jestli by se to jen nevymazalo z toho HDD nebo tak a pak kdyz uz nemas fungcni xbox jak to mam vymazat?

NA TO 239000459 ROZHODNE NEVOLEJTE PO TOM CO ZACNETE MLUVIT S OPERATOREM VAM TO ZERE 70/MIN UPROSTRED REGISTRACE MI DOSEL KREDIT TAAKZE SEM PEKNE NASRANEJ 100KC V PRDE.I A ANI MI TO NIC NEVYRESILO ASI ZAJDU KE KAMOSOVI NA NET TO TAM UDELAT TADY JAK SE ZDA NIC NEVYRESIM

SRY LIDIXBOX JE SKVELA VEC DO DOBY DOKUD SE NEROZSYPE, ZACINAM LITOVAT TECH 3000 DO PS3

Volal jsem tam uz mockrat a nikdy jsem nic neplatil.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
stači zavolat a je to reklamace je pohodová ta tvoje poslední věta je hovadina...

nojo byl sem v afektu :roll::cry:

jinak u volani na to 2390 mi to proste u registrace vypnulo ted mam kredit 0.02 kc takze je to urco tim volanim na to to 800 je zdarma a v poho uz je to vyreseny akorat operatorka neumela poradne cesky(nemam co rikat sice) a kdyz sem se ji zeptal do jak to zabalit jen rikala do nejake neutralni neixboxove krabice (coz uz sem diky vam vedel) ale pls dam to teda do krabice od posty ale myslite ze to mam nejak vycpat aby to jeste po ceste neroztriskali a potom rekli ze to je moje chyba???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vubec nechapu, proc nekam volate nebo co. Kdyz jsem zjistoval, jak je to s reklamaci, stacilo napsat email, odpoved dorazila skoro hned. Co se tyce registrace na webu, opet jednoduche, vse vyplnite, objednate si kuryra a odeslete.

Xbox jsem zabalil do krabice od testovin nebo co, oblozil jsem ho polystyrenem a hotovo. Kdyz xbox posilam na reklamaci je nejspis rozbitej a mozna je i fuk, jak to zabalite... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vubec nechapu, proc nekam volate nebo co. Kdyz jsem zjistoval, jak je to s reklamaci, stacilo napsat email, odpoved dorazila skoro hned. Co se tyce registrace na webu, opet jednoduche, vse vyplnite, objednate si kuryra a odeslete.

Xbox jsem zabalil do krabice od testovin nebo co, oblozil jsem ho polystyrenem a hotovo. Kdyz xbox posilam na reklamaci je nejspis rozbitej a mozna je i fuk, jak to zabalite... :D

ja bych to i resil mailem ela jak polozka reegistrace a oprava tak v kontaktujte nas poslat email mi neslo po dlouhym cekani firefox napsal stranka nenalezena mam dost shitskej net a nemam otevreny ip tak nwm esi je to tim, nwm nejsem na to expert, zbyvalo mi to resit mailem

TAK DIKY VSEM, SEM LAMA ALE POCHOPTE NEMUZU SI DOVOLIT NECO POŤAT, PAC PAK BYCH NA NOVEJ XBAC SETRIL NEJAKOU CHVILI:idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu