Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

seknuti?


Devilek

Otázka

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ne prosimte na minus vubec(hry na xbox 360 se pálí jenom na plus!!)zkus to vypálit ještě jednou.podle mne je nejlepší program na vypalování her je dvd decryctor.... Jaký používas dvd?

da se palit i na minus, ale jako rada pro dotazce↑ pouzivej verbatimy a pal 2,4x nejlepe podle me pres clonecd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

myslim ze s palenim her je toho uz na foru mraky, kazdej ma svuj oblibenej program.

Ja osobne palim jen na + a vse v pohode Verbatim, philips, maxell. nikdy zadnej problem stovky her vypaleny a je to v pohode a jedine pres imgburn. kdyz sem zmrsil DVD tak to bylo vypalovackou sla do kytek. koupil sem novou a dal vse ok jak sem psal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Projed si iso v programu abgx360 jestli neni vadne .

Navod zde :

http://console-forum.net/showthread.php?t=57624

Verification was succesful! to mi to napsalo...takze to je OK a vcem muze byt teda chyba?ve flashnuti?

Vypalil jsem si druhou hru a dela to uplne stejne...nekdy se ty hry ani nespusti napoprve..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Verification was succesful! to mi to napsalo...takze to je OK a vcem muze byt teda chyba?ve flashnuti?

Vypalil jsem si druhou hru a dela to uplne stejne...nekdy se ty hry ani nespusti napoprve..

to mi nekdy udela taky ze mi to napise a pak se hra sekne v 83% instalace na disk ...a mam jistotu ze sem to vypalil na poskozene medium proto jedina rada pokud mas u xka disk skus to instalovat na nej .... jestli ti to nenaistaluje je spatne dvd ... pokud ti to dela pouze tato hra je to hrou a ne xkem pokud ti to dela vic her je to xkem ... podle me kdyby byl spatne flashnutej tak ti nencte vubec nic ... flashem to zrejme nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to mi nekdy udela taky ze mi to napise a pak se hra sekne v 83% instalace na disk ...a mam jistotu ze sem to vypalil na poskozene medium proto jedina rada pokud mas u xka disk skus to instalovat na nej .... jestli ti to nenaistaluje je spatne dvd ... pokud ti to dela pouze tato hra je to hrou a ne xkem pokud ti to dela vic her je to xkem ... podle me kdyby byl spatne flashnutej tak ti nencte vubec nic ... flashem to zrejme nebude

jak mam tu hru naisstalovat na disk?nejak jsem to tam nenasel tuhle moznost...Vypalil jsem to na dvdka ktery jsem dneska kupoval,takze pozkozeny nebudou a xbox mam 3 den..takze pozkozenej by nemel byt..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu