Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PrŮser - psp error!


johnDOU

Otázka

Nazdar, psp mě začlo zlobit. Když poslouchám music, nebo hraju hru, tak se buď seká (což dělá málokdy) a nebo se škubne a vypne se. A nejde třeba nákou dobu zapnout a pak se třeba po haluzy zase zapne :(

Potřebuju nákou radu jak teď postupovat, aby opět zase fungovalo jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
skus format karty, nebo odstraneni nekterych pluginu, nebo prehraj firmware...

A nemůže to byt třeba i náká HW chyba? No doufám že ne, to bych se zbláznil. Sem teď v práci, tak doma to pozkouším.

Jinak vy ostatní můžete dál postovat rady, budu rád když se toho problému zbavím sám, než to dávat reklamovat a čekat miliony dnů :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prostě pořádně nasaď baterku ;) - to chtěl říci Loco99

Já má rady 2

1 . Vyndej kartu a profoukni slot na ni (možná tam máš prach)

2 . Kartu naformátuj v psp a zkus znova tu hru co ti padala

3 . Padají ti všecky hry nebo jen jedna ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prostě pořádně nasaď baterku ;) - to chtěl říci Loco99

Já má rady 2

1 . Vyndej kartu a profoukni slot na ni (možná tam máš prach)

2 . Kartu naformátuj v psp a zkus znova tu hru co ti padala

3 . Padají ti všecky hry nebo jen jedna ?

No mám tam jen resistance, plus spadne to i u přehrávnání pm3. Ve 3h budu doma, tak to vše pozkouším a napíšu jak to dopadlo. Modlím se ať to vyjde sakra.

Jo ještě takový dodatek. Poprvé když to kleklo, tak byl display černý a na levé straně se objevily bílé proužky svislé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak sem všechno udělal, a vipadá to, že je to vpoho už.

ALE! najednů mě zvuk škrčí jak sviňa uplně u všeho a to před pár minutama nedělalo. Škrčí i když to dám do sluchátek. Náké nápady? :(

A to škrcení je docela hlasité. Víc než vče co hraje v psp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nemas podtaktovane cpu?

Všecko CPU na default.

Nechápu to, že to zničeho nic začne tak dělat. To je náká haluz. Aj ve sluchátkách to chrčí.

OMG :D Teď ten zvuk najednů de, ale na střídačku s chrčením. Jakože jedu v menu a tuk tuk tuk, chrč chrč chrč, tuk tuk tuk .....

Boze co to je :D

A teď už to zase jen chrčí zase.

EDIT: Tak sem zkusil to CPU dat na minimum obě, začlo se to sekat, dal sem default zase a zvuk už de :D No a doufám že půjde i dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zkus vzit vysavac nastavit nejslabsi vykon a drobet vysat repracky abys mel jistotu ze to nechrci kvuli nejake veci ktera je v repraccich, zkus updatnout fw jestli nemas nejnovejsi

Kdyžmám cfw 4.00, tak asi zaběhnůt za nákým tým flesherem že?

EDIT: Kdyz sem jel autobusem, a dal sisluchatka, tak semzjistilze škrčí jen pravá strana a to samé i na repru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

skus psp rozebrat, nechat vyschnout, pořádně vyfoukej a slož a dobře utáhni šroubky. mě kdysi dělalo u Fatka že když sem přitlačil na levy staně umd dvířka tak se psp hryzlo a navic fungoval jen jeden reprák. tak sem ho rozebral, vyčistil, složil a šlapalo na 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak sem tootevřel, pročistil, omrknut ten kábl. A jelo to, aj hry, nic se neseklo, zadne prouzky). Ale zase sem se moc radoval.

PRESNY POPIS:

Pak sem tozase zapnul, vpoho, po chvily naskocily pruhy pres displej a zaseklo se to. Vypnul sem to a zapnul a zviti ledka zelene ale obraz nenaskocil.

Kdyz to treba zapnu za 5 minut, tak to zase jede, nebo to jennajede do menu a pochvili zase pasky. a nebo to treba funguje dobre X hodin a pak zase prouzky a zasek a porad dokola.

EDIT: Teď zase třeba jede :D Bože co to sakra je stým :(

EDIT2: A zase pasky teď a zasek, mega pruhovany displej :( a po chvili i OFF.

EDIT3: 13:27 - Zase jede,zatím bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu