Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fuel - PC


Jocker

Recommended Posts

celkem dobra hra, dost vozidel, od motorek az po monster trucky... podle guinessovky nejrozlehlejsi konzolova hra, ty lokace tam jsou teda silene...

jedine vetsi minus, ze to prakticky nema soundtrack, ty jejich kytarovky se hned ohrajou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to hraju , baví mě to , ale strašně blbě udělaly fyziku , jedu s obrovskym SUV ( to je spíš tank ) a vyjedu na malinkou písečnou dunu a z 60 km/h rychlosti letim do vzduchu 5 metru do dálky tak 20 a víc ... jinak to prostředí je výborný , mě se hra načte asi za 20 vteřn a to mam HDD co má 5400rpm.

Jinak je výborně optimalizovaná , na mim ubohym procesoru AMD anthlon x2 5000+ to jede vpohodě , asi mi to jistí grafika ( ATI hd4850 512mb)

Doporučuju stáhnout/sehnat, já stáhnul celkem 4,5 GB což je dost málo na tak rozlehlou hru .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná hra po grafický stránce, výběru vozů, "kempů" taky jak nadělanejch, jen mi nějak nesedí bourání aut a s autem když skočím do skokánků trochu na bok, je pořád stejně stabilní místo toho aby se třeba překlopilo tam nebo tam, ale hratelnost je parádní, i skinování závodníka je dobrý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu