Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Moc velky problem !!! HDD!!! Prosim HELP !!!


BioToXx_

Otázka

Zdar lidi tak dneska mi konecne prisla redukce 2,5HDD do Xboxu... disk sem zapojil vsechno slape jak ma az na jednu dost zasadni vec... Nejdou instalovat hry !! Vzdycky kdyz dam instal tak neubehne ani jedno procento a proste na 0% to napise ze disk (asi DVD) je spinave tutiz nejde precist... a pritom DVDcka nejsou spinavy,zkousel sem asi 5 her a porad to same :cry: za vyreseni nabizim nejaky CRDS a THX... myslite ze to muze byt tim ze HDD nemam v krabicce ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
zkousel sem zatim jen palenky... odpoledne zkusim origo... ale vubec nevim cim to muze byt

Moje zkušenost říká, že pokud nejde hra nainstalovat, nejspíš je blbě vypálená. Pokud ti totiž disk normálně jde (najde ho to, jdou na něj ukládat savy a pod.) vsadil bych na chybu DVD. Může ti to přjít jako blbost, ale může ti blbě pálit vypalovačka. Mě se stávalo, že sem hru vypálil a xbox ji nemohl přečíst, tak sem jí pučil kámošovi a tomu hra normálně šlapala a zas naopak některý hry jim nešli a mě krásně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

.. presne tak .. zacni tim ze ulozis nakej save , pripadne zkusis neco zkopcit mem card => hdd, nebo hdd zformatuj a pak budes vedet vic.

Mne to blblo obdobne ale u origo hdd kterej sem v systemu videl ale nemoh sem na nej savovat .. stacilo mi ho vyndat a zacvaknout znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

format muzu udelat v xboxu ?? Ja ho totiz do PC asi tezko zapojim... no na tim HDD uz naky veci sou a slapou normalne ale je pravda ze sem zkousel prendavat neco z HDD na Mem card a to neslo... a spatne vypaleny ? To nwm... ty hry mi dou normalne... akorat nejdou nainstalovat

Edit : Ted sem si vzpomel 2 p.a.c.o - spatne vypaleny by to byt nemelo vzhledem ktomu ze hra Prototype kterou mam od Kanalizatora dela to samy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak format sem udelal a HDD se tvarilo jakoze je plne funkcni... vypada to ze vsechno na nem jde... jen kdyz chci nainstalovat hru tak to nejde !!! Uz sem zkousel jak palenky tak origo ani jedno nejde :(

VYMENIM SVUJ HDD 120gb kterej se da pouzit tak leda na muziku + vsechny moje hry za NORMALNI 120 GB HDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

V pecku sata nemas ? sak je to normalni sata hdd ne ? mno nic to by ti stejne asi nepomohlo protoze z widli se tam da zapsat jen pres nakej softik nicmene pokud rikas ze cist z nej de tak je problem mozna nekde jinde .. co ti ukazuje za free space ? co mas za FW ? co trebas jeste neco zkopcit z usb/mem card (mp3 ci cokoliv) na hdd (to tu nak nevidim ze bys zkousel)?

VYMENIM SVUJ HDD 120gb kterej se da pouzit tak leda na muziku + vsechny moje hry za NORMALNI 120 GB HDD

:)) vydrz Prdka vydrz tohohle bys litoval ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

bych to tipoval na spatnej HDD. urcite to neni tim ze mas jen redukci a hDD taky sem to tak mel a makalo to "HDD neorig hacklej 250GB na 120GB" pokud nemas origo HDD mohl by byt blbe hacklej i kdyz sem se stim jeste nesetkal. Skus u nekoho na jinem xku, skus jinej HDD na tvym xku, atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
bych to tipoval na spatnej HDD. urcite to neni tim ze mas jen redukci a hDD taky sem to tak mel a makalo to "HDD neorig hacklej 250GB na 120GB" pokud nemas origo HDD mohl by byt blbe hacklej i kdyz sem se stim jeste nesetkal. Skus u nekoho na jinem xku, skus jinej HDD na tvym xku, atd..

je to 120gb HDD Hitachi v xboxu mi to ukazuje ze je original Microsoft :( tak je asi vadnej no :( dpc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Panove, tento disk jsem tu prodal ja, zadnej hack to neni, je to proste origo disk.. Je zajimave, ze jsem mel dva.. oba dva jsem pouzival (mel jsem dva xboxy) a nikdy zadny problem nebyl..

Takze ad A, hack to neni je to origo disk

ad B, Disk sel zabalenej postou v protinarazove obalce, takze poskozeni prepravou se taky vylucuje

ad C, je zajimave, ze jsem na disku nechal vsecky sve save a nejake nahrane dema a ty jsem tam dostal jak..?? takze disk asi fungoval ;)

ad D, nechci se nikoho dotknout, ale neni to rukama..??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Panove, tento disk jsem tu prodal ja, zadnej hack to neni, je to proste origo disk.. Je zajimave, ze jsem mel dva.. oba dva jsem pouzival (mel jsem dva xboxy) a nikdy zadny problem nebyl..

Takze ad A, hack to neni je to origo disk

ad B, Disk sel zabalenej postou v protinarazove obalce, takze poskozeni prepravou se taky vylucuje

ad C, je zajimave, ze jsem na disku nechal vsecky sve save a nejake nahrane dema a ty jsem tam dostal jak..?? takze disk asi fungoval ;)

ad D, nechci se nikoho dotknout, ale neni to rukama..??

k B - to ze byl zabalenej v bublinkove protinarazove obalce je hezky ale taky je otazka jestli byl taky zabalenej do ochrane folie proti vnějším el. vlivum co se do ni davaji graficke karty, zakl. desky, hdd atd... aspon me to tak prislo a bylo vsechno ok

k C - a nahraval si tam i plné hry ? nebo jenom dema z XLive ? :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu