Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vypalovani dem


Rychlahuba

Otázka

Ahoj,chtel bych se vas zeptat kdyz jsem si vypadlil demo z topiku dema na share-rapid podle vydeonavodu (takze slozky a tak tam mam)vlozim do xbox a nenacte to nic jedna se o FarCry a NinjaBlade ,zkousel jsem jeste death space a to mi slo jako basen tak nevim cim to je

jo a jeste vypaluju to na Panasonic DVD-R a to death space jsem vypaloval na verbatinu CD-R

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj,chtel bych se vas zeptat kdyz jsem si vypadlil demo z topiku dema na share-rapid podle vydeonavodu (takze slozky a tak tam mam)vlozim do xbox a nenacte to nic jedna se o FarCry a NinjaBlade ,zkousel jsem jeste death space a to mi slo jako basen tak nevim cim to je

jo a jeste vypaluju to na Panasonic DVD-R a to death space jsem vypaloval na verbatinu CD-R

no tak na vypalovani her je doporuceny Verbatim (na plne verze) jak je to u dem nevim... ale myslim ze ty verbatimky to bere nejlip ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nevypalil jsi doufam to .iso?? bud to iso rozbal a vznikne ti Content slozka

rozbalis ho treba pres UltraIso

nebo dej v Neru Vypalit image cd a vyber iso

jinak jestli jsi vypalil Content slozku a v tom 000000000 a v ni dalsi cisla a v ni cisla a v ni soubor bez koncovky musi ti to jit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj tu slozku Contenc tam mam i ty cisla a i velky C 1 demo uz jsem zprovoznil(ninja blade) ale far cry ne,no nevadi prdim na to stahuju full game to asi pujde 100% jo a jinak kde a jaky nakupujete DVD?vim ze DVD+DL mate neakou oblibenou firmu?(odkaz)...dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj tu slozku Contenc tam mam i ty cisla a i velky C 1 demo uz jsem zprovoznil(ninja blade) ale far cry ne,no nevadi prdim na to stahuju full game to asi pujde 100% jo a jinak kde a jaky nakupujete DVD?vim ze DVD+DL mate neakou oblibenou firmu?(odkaz)...dik

Kupuju DVD+R DL Verbatim 8x 8.5 Gb http://shop.kuldashop.cz/main.aspx?CLS=PRODUCT&PRO_ID=245673 tyhle, má obchod tady u nás v Kadani takže se mi to vyplatí

ale najdeš to i levněji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu