Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Letecký Simulátor*


x-t-rAy

Recommended Posts

Osobně doporučuju Microsoft Flight Simulator 2004.FSX jsem taky jednu dobu hrál,ale to je hra zbytečně náročná.Tedy záleží na tom,jaký máš PC.Jestl horší,tak jdi s jistotou do FS2004,jestli lepší tak FSX.FS2004 používám už asi 5 let a jsem spokojenej.S P O U S T A letadel,scenerií,AI trafficu,atd. je na netu volně ke stažení.Doporučuju třeba www.flightsim.com , www.simviation.com ,z českých www.flightsim.cz .Na jakýkoliv FS ale je potřeba joystick.Stačí jen nějakej levnej.Sice se to dá hrát i bez toho,ale počítej s nulovým zážitkem a špatným ovládáním.Předpokládám,že chceš lítat s letadlama dopravníma(např Boeing 737 ) a sportovníma(např Cessna 172,Zlín 142) nebo s vojenskýma.Pokud s vojenskýma,jdi bud do Combat Flight Simulatoru 3 ,Lock On-u,jestli i něco staršího tak IL-2 Sturmovik.O letectví(civilní) se aktivně zajímám a musím říct ,že FS2004 mě plně uspokojil.Pak je tu i X-Plane.Ten už je ale spíš pro VELKÉ nadšence,tzn. těžší ovládání atd. Snad tenhle příspěvek byl i něčím užitečný :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK 320: Jestli hraješ 5 let (!!!) FS9 a nedoporučuješ FS10 (FSX) jen kvůli grafické náročnosti, tak bych se tím být tebou moc nechlubil...

A teď k otázce. Simulátory, které stojí za zkoušku:

Civilní letectví - FS 2004 (FS9), FSX (FS10) (je ještě jeden, ale nemůžu si vzpomenout na název)

Armádní letectví - Lock On, Black Shark, IL2 (retro letadla, 2WW)

Lepší asi nenajdeš :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

endhalf:Přečti si ten příspěvek, NIKDE jsem nenapsal nic jako že FSX nedoporučuju!Jenom říkám,že ten pokrok od FS9 k FS10 není tak výrazný.FSX mám,ale hraju radši FS9.Navíc do FSX není zas tak velká nabídka stažitelných a placených letadel(některá ta placená ale znovu vydávají pro FSX).K tomu dalšímu simu-je to X-Plane 9 ,jak jsem psal nahoře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK320: Ne, ty si to přečti pořádně. Já jsem říkal, že jestli FS9 hraješ 5 let, což je ohromně dlouhá doba a FSX nedoporučuješ kvůli grafické náročnosti (nebo nemusíš nedoporučovat, ale vidíš v tom jediné mínus), pak by jsi se měl stydět. FSX má naprosto podělaný fyzikální engine, letadla se chovají absolutně jinak, systémy tam jsou jiné (horší) a proto by jsi to měl nedoporučovat (nebo aspoň poukazovat na mínusy), ne kvůli grafice, která je nepodstatná :roll:

Zavorka: Comanche gold je simulace? pokud je to ta stará blbina s vrtulníkem, tak to je arkáda jak vyšitá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu