Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zvuk


S_Adam

Otázka

Ahoj, teď si tak hraju a nejdnou se mi vypne zvuk tak zkouším zhlasovat a nejde to jenže pak to jde ale když to zhlasím tak pochvíli se objeví ten řadek a ty čárečky zase spadnou na minimum ted to doslo k tomu ze je tam ten řádek furt a já nevím co s tím..

edit: Zkoušel jsem vypnout,zapnout, dát základní nastavení je pravda že při tom se zvuk zapl ale zase naběhl řádek a kleslo to na minimum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

mínus zamáčklý nemám prostě když jsem hral tak mi tam naskočil to zhlasování/ztišování a pomalu to začlo klesat tak sem to zkoušl zhlasit a šlo ale zachvíli to zase zjelo dolů a teď už s tím nejde vubec pohnout jen to tam pořád mám zobrazeneé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ted kdyz sem ho zapnul a zkousim zhlasovat tak se tam objeví ten řádek a furt tam je a nic takže nevím co by s tím mohlo být a bojím se ho rozebrat...

edit: Když ho dávám do spánku tak mi to pokaždý lupne jako to dělává když mi nejde spustit HEN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak ted kdyz sem ho zapnul a zkousim zhlasovat tak se tam objeví ten řádek a furt tam je a nic takže nevím co by s tím mohlo být a bojím se ho rozebrat...

edit: Když ho dávám do spánku tak mi to pokaždý lupne jako to dělává když mi nejde spustit HEN

Jakej radek? Myslis s hlasitosti? Pokud ano, tak potrebujes novej panel (nejspis), protoze se ti dostal lih, kam nemel.

Muzu Ti ho kdyztak objednat treba z eBaye.

Lupnuti je normalni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu