Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

Twice: Diky za koment me uz se ten posledni sig taky libi vic :roll:

Cartman: promin Cartmane ja wim že kritika ode mně je dost blba ptže toho umim min nez ty ale co jsem si cetl navod co by signatura mela mít tak u tvých posledních sigu mi toho dost chyby vzdycky jsem od tebe videl dobry veci ale posledni dobou to je pste slaby a tolik se mi to nelibí promin jen názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cartman182: su zvedavej jak pokrocis zatim vtom nejakou urcitou techniku nevidim 8)

krystof: chces kritiku mas ju mit :wohow: hned zprvu rikam ikdyz kritika bude celkem negativni stale ses na tom asi nejlip co se tyka "sigmakeru" ( neberte to jako urazku ze sem to dal do uvozovek 8)) co tu na cf sou :arrow:

stale ti dela dost velky problem blending ( postavy do sigu stale nezapadaji a vypadaji jako nalepene ) ktomu by ti mohlo pomoct lepsi vybirani pozadi a nasledne pracovani snim ... proste cela kompozice... kdyz si projizdis dalsi obeti tve tvorby, zkus si predstavit co by si stim delal .. kam bys dal typo ,kam bys dal postavu a jeji focal ... proste jen od oka si vymyslet "děj" sigu ..

a ted k samotnym sigum ..

Vader: díky barevnemu typu (ktere je mimochodem celkem nic moc) si udelal 2 focal pointy.. Mec+typo .. takze mne litaji oci po celem sigu .. a kdyz na ten sig kouknu jako na celek .. je to vlastne dost nuda v ktery neni nic extra oslnivyho 8)

Angel: typo jako focal point? ale ne, to je spatne :) typo sigu hodne prida (stejne tak i ubere) .. to je pravda ale rozhodne to neni to prvni co bych na sigu potreboval videt.. u hlavy nemam pocit ze tam fakt patri .. uplne klidne si tam muzu predstavit i sebe :D a nic se nezmeni.. a nelibi se mi barvy..

Daisy: sice rikas ze se ti zdaj divny tydle 2 sigy ale me se zdaj urco lepsi nez ty nahore :D uz ztoho konecne neco citim .. nejaky emoce .. ikdyz opet blending a celkove monotonost efektu dost ubira .. ma to neco do sebe.. jo a malem sem zapomel ... stredova kompozice EE

Mandy: to nejlepsi na konec ... tenhle sig se mi libi asi nejvic .. ta postava tam celkem sedi a ikdyz je to cele dost "mdle" nema to spatnej efekt ..

PS: sice to zni drze , ale za ty rady a odkazy byste me mohli davat aspon obcas thanks :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cartman182: su zvedavej jak pokrocis zatim vtom nejakou urcitou techniku nevidim 8)
Už mě sereš tady s tím smajlem....:D
mam takovej dalsi dotaz jak děláte třeba pozadí když mate jen Render ja tam dam nějakej přechod ale pořád je to takovy obyč

Jde to dělat i tak ve vemeš prostředí z jinýho stocku (musí být takové aby se hodilo k renderu) a různě je upravíš podle svýho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me ten smajl prijde v pohode.Jo twice obcas thanks ? :D Tak kdyz uz bych si rekl o kredity :D Né dělám si srandu

Cartman:Když se začneš opravdu snažit a trochu nad svejma pracema mákneš tak bys moh bejt dost dobre a to myslim vážně.Máš dost elánu jen ten elán nějak zpracovat do toho sigu.

Fišta:Jako fanoušek Billabongu miluju tvůj podpis ale když se na to podívám objektivně i tak je velice dobry ale tvůj poslední jen začátečnická práce.Sorry ale to je tak na 10 min ne ? Sry ale spíš mi ten post prišel jako vtip

Kolda:Nemyslím hrozné trochu chaotické,suché ale zapadá mi to tam ale pěkný typo sice trošku divná kompozice ale typo se mi libi ale skus udělat Verzi dva a nějak to opepřit mno newim ale jen tak dál chlape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krystof:Jako fanoušek Billabongu miluju tvůj podpis ale když se na to podívám objektivně i tak je velice dobry ale tvůj poslední jen začátečnická práce.Sorry ale to je tak na 10 min ne ? Sry ale spíš mi ten post prišel jako vtip

pohoda,asi si myslel toho nademnou......:lol:

Twice: opět děkuji za negativní kritiku a rady :-) je sice fakt ze vsechny 4 sem delal narychlo na dovolený,coz samo neni omluva.....myslis ze by u Vadera slo kdybych zčernobělal typo? to by pak dost zajelo.....

+možná by se mi hodil nejakej originální návrh na DeviantArt Button pod obrázek signature....nejaka neutralni barrva,aby mi šla v budoucnu k sigům...ja mam zatim tohle,ale nevim no...zatim spíš mdlý koncept :lol:

thum_58364a99a5f6875d2.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolda: ta hlava je příliš velká ,to je špatně .. ta kompozice je fakt o ničem .. ale chválím typo to je hezky 8) :cheesygrin:

ScArc!ty : teddy je dost süchej ,nema to zadnej wow efekt a doporucuju si nevybirat takovy divny stocky a pouzivat stredovou kompozici 8)

krystof : u toho vadera bys to typem nezachranil .. on je celkove dost spatne spracovanej :cheesygrin: a ten "button" pro DA ... neim dit sou to jen 4typy fontu a par jakejchsi efektu ,nelibi :) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se to co sem cekal.. a to ze si vas par mysli ze se nad vas povysuju ... to je blbost jen sem rikal svuj nazor (ackoliv je obcas jizlivej) a snazil ho trochu rozsirit nejakym osobnim pohledem na signatury a par zkusenostma , ikdyz nejsou nejak extra velky , na tutorials by vas proste sjeli a odkazali na tuty.. zadny rozebirani sigu ..

nechcu vam tady delat nejakyho supr extra homie kapa , tak asi radsi padam tam odkud sem prisel ..

mejte se ... preju gl v dalsi tvorbe, vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Twice:Je škoda že odcházíš,některým a i mě by tvý rady dost pomohli ale ja valim asi taky na tutorials jsou tam fajn lidi.A nemyslím že tě odkažou hned na tuty,někteří mi dost pomohli.No ted mi sice najk tutorial s nejelo ale snad pojede :D Hele Twice Good Luck snad se potkame u nejakyho SOTW.

Jen kdyby nekdo potreboval radu od prumernejch sigaru at navsitivi todle forum.Nejsou to profici ale radi poradej.Ty aadminy znam sou vpoho takže visit:

http://www.allsigs.phorum.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AlexXx ja myslel ze ho nechces ze se ti nelibi protze si chtel cerne bez tuningu kdyz ho chces tak si vem svoji verzi a voji smazu.Sry za nedorozumeni

Ale ne Pooky. Já myslel, že obrázek kterej si delal pro mě a pak mi nevyhovoval si si dal do podpisu. Nejak sme si neporozumeli. Zkus mi to udělat tak jak bych to chtěl. Máš tam odkaz. Jinak zvyšuju na 2500 credits.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu